Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés
Tegan17 nevű felhasználó kérdése:

Orvosira megyek, de nem érzek úgy, hogy eléggé jól tudom a kémiát. Ajánlotok légyszíves valamilyen könyvet, ami jól átfogja amire szükségem lesz?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kémia, orvosi

júl. 8. 12:46  Privát üzenet  

A válaszok
Leérettségiztél már?

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont júl. 8. 12:49 Privát üzenet
Hogy nem tudod a kémiát, ha elvileg emelten érettségiztél?

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont júl. 8. 13:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Fizikából tettem az emeltet. Tudom valamennyire a kémiát is, de jobban szeretném.

# 3/8Időpont júl. 8. 13:26 Privát üzenet

Szia!

Szerintem ez jól összefoglalja, mi ebből tanultunk. Esetleg a mozaikos, de az jó hosszú. [link] Annyi, hogy ez egy munkatankönyv, de a kitöltéseket megtalálod az interneten. Itt van, ha esetleg ezt választod. [link]

Lehet találkozunk jövőre. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont júl. 8. 14:03 Privát üzenet
Nem sokan jönnek fizikával, de aki igen, meg szokták tudni tanulni az orvosi kémiát (legalábbis Debrecenről tudok nyilatkozni). Csak megnyugtatásképpen írom, mert szerintem jó a könyv is, az előadók is, szemináriumon is sokat segítettek, meg persze ez a te szorgalmadtól is függ. De persze ártani biztos nem árt, ha kicsit belenézel a kémiába, a mozaikos szerintem megfelel erre a célra.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont júl. 8. 14:13 Privát üzenet
Első félévben nálunk a kémia kb 85%-a a középiskolás anyag volt, szóval az is meg tudta tanulni, aki fizikával jött.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont júl. 9. 11:03 Privát üzenet
Kémia a kétszintű érettségire (Villányi).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont júl. 9. 14:15 Privát üzenet
POTE-n első szemeszteres orvosi kémia kibővített emelt kémia. Simán teljesíthető. Most inkább élvezd a nyarat,mert a kövi években vagy gyakod lesz vagy nyári vizsgákra készülsz vaaagy mindkettő(bár az elég kemény dió).:D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont júl. 9. 15:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit vegyek 45 ezer forintért? 16/F Valamilyen számítás technikához kapcsolódó dologra gondoltam vagy valami kést, linket is légyszíves
A számítógépemen nem lehet elindítani a Word programot (csak valamilyen kulccsal amit meg kell vásárolni. ) Tudnátok mutatni olyan programot ami hasonló a Wordhöz, könnyű...
Samsung galaxy mini 2-t (gt-s6500d) szeretnék rootolni. Akinek sikerült és valamilyen internetes vagy youtube-os útmutatóval csinálta az légyszíves küldje el a linket. (? )
Ma kaptam friss marhahúst (csont nélkulit), s gondoltam, hogy elkészítem holnap ebédre. Esetleg valamilyen gyors, finom receptet légyszíves tudtok ajánlani?
Akik leszoktak a dohányzásról, hogy csinálták? Fokozatosan kevesebbet, vagy valamilyen gyógyszer segítségével? Kort, és nemet is írjatok légyszíves (ha valamilyen gyógyszer,...
Valakinek nincs meg véletlenül Rachel Hawthorne Bizalomjáték című könyve pdf. Vagy valamilyen más formában? Ha igen akkor az légyszíves írjon.

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!