Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok, hogy fognak...

Mit gondoltok, hogy fognak iden alakulni a ponthatarok orvosikon, elsosorban a SOTE-n, de erdekel a tobbi is?

Figyelt kérdés
Mit vartok noni vagy inkabb csokkeni fognak,ti melyik orvosira jelentkeztetek es hany pontotok lett?Jelentkezesi statisztikakbol kiindulva (mivel az erettsegi statisztikak meg nincsenek meg) mire lehet kovetkeztetn,novekedesre vagy csokkenesre?

2019. júl. 12. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

Szerintem inkább nőni fog egyébként, mint csökkenni, de nem sokat.

Nekem 467 pontom van, DOTE, SZOTE, POTE a sorrend, Pestet nem jelöltem sem orvosin sem fogorvosin.

Sok sikert! :)

2019. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!Gratulalok a pontodhoz.Mibol gondolod egyebkent hogy noni fog?
2019. júl. 12. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nehéz volt a biosz és a kémia is, de általánosságban azt hallom, hogy jó eredmények születtek. Ugye ez semmit nem jelent, hiszen csak az én környezetemre hivatkozok. De remélem nem, hogy lesz igazam.

Köszönöm szépen! Sok sikert😊

2019. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, sikerült felcserélni két szót :D
2019. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben lettek nagyon szép de rosszabb eredmények is. Szerintem ha nőni fog a ponthatár SOTE-n akkor max 3-4pontot. Nekem Pest az első 462 ponttal.
2019. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!