422 pont iden eleg lehet szerintetek BCE-GTK vagy ELTE GTI re?

Figyelt kérdés

Gazdalkodasi es menedzsmentet,kereskedelem es marketinget valamint penzugy szamvitelt jeloltem.Mindegyik szaknak megjeloltem a fizetos formajat is,de termeszetesen csak az allami utan.


Elsokent a BCE re szeretnek bejutni az osszes szakot ott jeloltem meg elsokent,utana az Elten.


Lattok ra valami eselyt h osszejojjon valamelyik(legalabb az onkoltseges)a corvinuson vagy mondjak teljesen le rola.Es az Eltere ezzel valahova bejuthatok szeri tetek?



2019. júl. 12. 23:54
 1/3 LucaVirág válasza:
Szerintem simán összejöhet akár az állami is, bár attól függ, mekkora az adott karra a túljelentkezés.(szerintem a három szak közül a ker.es mar.-gel jársz a legkevésbé jól, én is azt jelöltem 3. Helyre és eléggé utána jártam, csak azért mondom). Én is még csekkoltam tegnap utoljára a felvit, biztos, ami biztos. Remélem felvesznek! Hajrá! :)
2019. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!Te hova jelentkeztel egyetemre es hany pontod lett?
2019. júl. 13. 11:42
 3/3 LucaVirág válasza:
A Miskolci Egyetemre jelentkeztem logisztikai mérnök szakra, 406 pontom lett a legkedvezőbb számítás szerint 😊 Aztán majd írd meg, hogy mire fogsz járni szeptembertől! 😊
2019. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!