Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BCE-GTK-sok 2019, ki varja...

BCE-GTK-sok 2019, ki varja meg elso helyen a 24-ét?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok bekerultok az alatalatok megjelolt szakra,milyen szakotjeloltetek meg,hany pontotok lett? Fizetoset is jeloltetek? Mit gondoltok hogy fognak alakulni iden a ponthatarok?

2019. júl. 14. 15:00
 1/6 anonim válasza:
Én remélem, hogy bekerülök. Nemzetközi gazdálkodást, és gazdálkodási és menedzsmentet jelöltem, és 460 pontom van. Leginkább az NG-re szeretnék bejutni, csak nagyon necces a helyzet, mert tavaly 458 volt a ponthatár. Egyébként mindegyik szakra amit jelöltem picit többen jelentkeztek, mint 1 éve, de azért nagyon jó lenne ha nem emelkedne annyit a ponthatár. Te mit jelöltél? Hány pontod van?:)
2019. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem bekerulsz,iden lejebb vittek az elozetes ponthatart is ,tavaly 440 volt iden pedig 420,ugyhogy szerintem akar meg csokkenhet is tavalyhoz kepest,bar ha valoban tobben jelentkeztek akkor akar 1-2 pont emelkedes is benne van.
2019. júl. 17. 16:13
 3/6 anonim válasza:
Igen, lehet, azon már én is gondolkodtam, hogy vajon miért vitték lejjebb országosan. De tényleg jó lenne ha megállna 460-nál. Egyébként ez hogy van, ha pl. 460 a ponthatár, akkor 460-nal már felvesznek, vagy csak 461-től?
2019. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha 460 a ponthatar es neked 460 van akkor bekerultel.
2019. júl. 17. 16:24
 5/6 anonim válasza:
Akkor jó. És te mire jelentkeztél, hány pontod van?
2019. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért viszik lejebb az előzetes ponthatárokat mert a vidéki egyetemeken mindig ez a mérvadó, tehát az elmúlt X évben konkrétan az előzetes ponthatár lett a végleges ponthatár is a legtöbb vidéki egyetemen. Így ha lejebb viszik sokkal többen tudnak állami képzésekre bekerülni.
2019. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!