Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek Corvinus penzugy...

Szerintetek Corvinus penzugy szamvitel allamis ponthatara tobb lesz mint 428 pont?

Figyelt kérdés
Ennyi pontot sikerult osszegyujtenem,psz re jelentkeztem elso helyen a corvinusra,masodiknak BME-t jeloltem,de igazabol a corvinusra szeretnek menni.Koltsegeset is megjeloltem,de csak utolso helyen mert azert 350 ezer felevente nem keves.Most levittek a szak elozetes ponthatarat 400 ra a tavaly i 425 rol. Lattok ra esely h ez alapjan a 428 pontommal bekerulok allamira vagy mondjak le rola? Es ennyi ponttal szerintetek legalabb a fizetoset elerhetem,vagy az is eluszott? Es szerintetek mennyivel lennek hatranyba egy BME s diplomaval egy corvinusoshoz kepest? Megerne szerintetek halasztani es jovore ujra megprobalni a corvinusra bekerulni?

2019. júl. 14. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Necces. Tavaly 431 pont kellett, előtte 450 fölött. Az állami ponthatár fölött szokott lenni a meghúzott határ mindig, nagyon meglepődnék, ha 400 pontig lemenne. Halasztani nem érdemes, ugyanis jövőre már nem lesz állami finanszírozás Corvinuson, csak ösztöndíjas finanszírozás, de azt a legjobb kreditindexűeknek adják. A BME-es diplomával pedig nem maradsz le semmivel sem, kevés helyen nézik, hogy hol végezted. Sok szerencsét, remélem összejön a Corvinus!
2019. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!Szerinted ennyivel legalabb a fizetos osszejohet vagy arrol is mondjak le? Asszem tavaly oda 427 pont kellett?
2019. júl. 14. 20:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent egyetertek veled,enis nagyon meglepodnek ha 400 pont kene,amit egyebkent nem is hiszek,biztos vagyok benne h ennel azert joval tobb kell majd,csak abban bizok h azert 428 fole nem fog menni a vegleges ponthatar.
2019. júl. 14. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!