Mit lehet tudni az idei erettsegirol? Nehezebb volt osszessegeben mint a tavalyi?

Figyelt kérdés
A matekra,torire vagyok kivancsi.

2019. júl. 17. 00:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Atlagban jobb eredmenyek szulettek mint tavaly?
2019. júl. 17. 00:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A matek nehezebb volt a tavalyinál, a töri kb. egyforma.
2019. júl. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a tavalyi matek volt nevetségesen könnyű az idei volt a realítás. A töri nehézsége semmit se változott.
2019. júl. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A matekra mindenki mondta, milyen nehéz volt, szerintem csak a feladatok voltak mások és többet kellett gonolkozni. Töriből emelteztem, az előző évekhez képest kifejezetten könnyű volt.
2019. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az idei matek baromi nehéz volt szerintem. Az egyik barátnőm aki végig erős 4es volt matekból 2re írta meg.
2019. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon könnyű volt szerintem. Töriből mondjuk mindig is jó voltam, de matekból végig (kegyelem) kettes, 3 évig minden évben majdnem megbuktam. Ehhez képest 58%-ra írtam és csak egy iszonyat hülye, figyelmetlenség miatti hiba miatt nem lett 4-es. Nem is értem, hogy akik sírnak, azok mit vártak? Szorzótáblát? Aláírom, hogy a tavalyi tényleg vicc volt, de nem abból kéne kiindulni, hogy hát akkor mindig ilyen lesz, nem kell rá készülni. A többi évben is (kivéve a 2018-as tavaszt) pont ugyanolyan nehéz volt, mint idén, csak más típusfeladatokat szedtek össze. De pl. nem volt benne logaritmus, koordináta geometria, nem kellett feltétlen sin/cos tételt használni, extra nehéz geometriai feladat sem volt.
2019. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hasonló volt idén is. A magyar nagyon könnyű,simán meglett az írásbeli 90% fölé, a matek szerintem egyatalan nem volt nehéz, csodálkoztam, hogy mindenki ennyire kiakadt. Én épphogy négyes voltam és így is 85% lett(mondjuk tagozatos voltam, ott szigorúbban osztályoznak, de nem bánom, mert egy evfolyamtarsam meg ötös volt és hármas lett az érettségije). A töri sem volt vészes, egy-két feladat volt csak, ami nekem személy szerint nem jött be. Az esszé témák is hálásak voltak, nem, hozzám nem jutott el a kiszivárgott info(bár örültem volna neki, de így is elégedett vagyok). A középről ennyit tudok...Angolból emelteztem, szerintem az így rendben volt, egyedül a listening tűnt nehezebbnek a szokásosnál. Nekem tesi volt az ötödik tárgy, abból meg nincs írásbeli. Összességében szerintem aki becsületesen tanult az előző években és nem idén kapott észbe, az simán negysre-ötösre meg tudta írni. Nyilván a matek az más, ott nem elég sokszor a szorgalom, ha valaki nem olyan beállítottságú, máshoz ért vagy nem olyanok a képességei, akkor az középszinten is szenvedhet ezt.

18/L

2019. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, most olvastam, hogy csak a matek meg töri érdekel, bocsi.
2019. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!