Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki mennyit tippel idén a...

Ki mennyit tippel idén a Semmelweis általános orvosi karára ponthatárnak? (2019)

Figyelt kérdés
446 pontom van, és habár eddig a legmagasabb ponthatár 441 volt, ideges vagyok, hogy nem lesz elég. Szerintetek?

2019. júl. 19. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuti elég lesz. :)
2019. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem 501 lesz.
2019. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Úgy láttam, hogy többen is jelentkeztek meg az érettségik is jobban sikerültek, ezért szerintem elképzelhető ponthatár-emelkedés. De ne legyen igazam.
2019. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Az érettségi átlag a tavalyihoz képest gyengébb volt középszinten.

Az emelt szint erősebb volt ,de én ebből nem vonnék le következtetéseket ,mert régebben a statisztikák szerint sokkal rosszabbak voltak az érettségik mégis évről évre csökkentik őket ,mert sokan nem érik el.

A statisztika meg nem azt nézi hogy hány % HANEM ,hogy hanyas

Emelt 60 % = 5

Emelt 99 is ötös ,viszont csak 78 pont a különbség ,ami

Középszinthez annyi viszonyítást tudok neked adni ,hogy tavalyhoz képest nem jobbak lettek ,hanem kevesebb lett tré több a hármas és a négyes.

hát lássuk be ,nem kevés.

Egyébként simán meglesz ,szóval nincs miért aggódni.

2019. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ma kijöttek a statisztikák, eddig én is bíztam az orvosiban de már nem


a közepek is jobbak lettek, a bioszok kb 1,5%-al jobbak lettek mint tavaly, a kémiák viszont csak pár tizeddel lettek gyengébbek, szóval rip

2019. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. De azt is figyelembe kell venni,hogyha megnézzük az előző évek statisztikáit összeegyeztetve a ponthatár-emelkedéssel,amikor hirtelen 435-ről 441-re ugrott,ott kb. 9%-kal jobbak lettek az érettségi eredmények,mint előző évben. Most csak kb.1%-kos emelkedésről beszélünk,ami lehet,hogy eredményezni fog ponthatár-emelkedést,de nagyon remenykedem,hogy nem 6 ponttal...
2019. júl. 23. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!