Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezo egyetem foiskola...

Levelezo egyetem foiskola mellett ki mit tud dolgozni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 19. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Főállásban, heti 40 órában dolgozom. Heti 1 napot vagyok egyetemen levelezőn.
2019. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 műszakban ápolónő voltam Keszthelyen, és Bp-n estin csináltam a gyógypedet...
2019. júl. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Es nem volt zavaro a sok penteki napra elkeredzkedni

3muszak az durva lehetett, es megerte?

2019. júl. 20. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok pénteki nap? Összevissza jártunk, volt, hogy egy egész hetet ott voltam. Olyan is előfordult, hogy mentem fel Khelyről, és a suli előtt a zebrán jöttek szembe a többiek, hogy ja, nincs óra, csak elfelejtettek szólni nekünk, jöhettem haza.

Egyébként nekem annyiban egyszerű volt, hogy beírtam, mikor van suli, így osztottak be dolgozni. Nagyon szabit se kellett kivennem, 12 óráztunk, sulira pakolták a szabadnapokat.

2019. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Telefonos ügyfélszolgálat távközlési szolgáltatónál. Rugalmasak, mindig össze tudom egyeztetni a sulival.
2019. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Melyik egyetem volt ez ahol elmaradtak az orak igy?
2019. júl. 21. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyógypedagógusként Pedagógiai Szakszolgálatnál dolgozom. Meg lehetett oldani, hogy a péntekre kevés órám kerüljön és szükség esetén azokat máskor tartsam meg.
2020. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!