Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudok egy hozzám hasonló...

Hol tudok egy hozzám hasonló gondolkodású kört létrehozni? (nem rossz célra, semmiféle ilyesmi)

Figyelt kérdés
Anélkül hogy ehhez külön hirdetést kelljen csinálnom persze. Tehát szeretnék egy hűséges,összetartó csapatot. Amikor azt mondom,hogy most ugorjunk kútba,akkor nem helyett azt kapjam,hogy én már ugrok is. Tehát ez képletes, úgy értem,hogy legyünk összetartóak, a legrosszabb szituban is inkább egymást védjük,minthogy mindenki egérutat keresve magát mentse... Egy olyan társaságot akarok,akik bizonyos dolgokat nem tesznek,nem értenek együtt dolgokkal,nem tetszenek nekik olyan dolgok,amik nekem sem. Egy szóval,hol tudok magam fajtákra találni, és jó kapcsolatot ki alakítani velük?
2019. aug. 3. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ehhez kell egy nagyobb dolog amit együtt követtek. Csak úgy nem nagyon lehet ilyet létrehozni, egymás kölcsõnös tisztelete a semmiért szembe megy az emberi természettel.

De ha van valami nagyobb ami miatt összetartoztok, az emberek ösze fognak. Ilyen pl egy kényszerhelyzet alkalmával, egy közös ellenség, de nem kell elmenni durvába, lehet ilyen összetartó erõ, mint egy eszme, ideológia, politikai nézet, Isten, stb.

2019. aug. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kútba ugrás szólást kicsit félreérted, de sejtem , mire gondoltál. A kútba ugrást arra értjük, amikor vakon követnek valakit, gondolkodás nélkül, fejetlenül, birka módra, azaz pejoratív, rosszalló a szólás értelme.


Hirdetés nélkül? Erről a vicc jut eszembe, amikor Móricka évek óta imádkozik istenhez, hogy nyerjen a lottón, mire isten kifakad, hogy Móriczka, legalább vegyél végre egy lottószelvényt!


Pl nyithatsz egy fb csoportot, vagy egy weboldalt, ahol megosztod a gondolataidat, és lehet rajta komment szekció.

2019. aug. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!