Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire lehet használni chatelése...

Mire lehet használni chatelésen kívűl a facebookot?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy böngészni, és egyébre?

2019. aug. 4. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szöveget, képeket, videókat megosztani, véleményt írni más által megosztott dolgokról.
2019. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A hasznos része szerintem a csoportok. Pl. sulis csoportok, vagy ha egy közösséghez tartozol, annak a csoportja, akár rokonság is csinálhat magának csoportot, pl. ha a családi képeket nem akarja másokkal is megosztani...

Jó még, hogy távoli ismerősökkel tartsd a kapcsolatot. Olyanokkal, akikkel nem igazán jössz össze beszélgetni, de azért kíváncsi vagy rá mi van vele. Pl. régi munkatársak, vagy osztálytársak...Így még időnként váltani is tudtok egy-egy szót ha másnem a posztok alatt.

2019. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En a Marketplace-en szoktam vasarolgatni ezt-azt, az is egesz hasznalhato benne.
2019. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!