Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudok táncolni a barátnőmm...

Nem tudok táncolni a barátnőmmel, nagyon kínos?

Figyelt kérdés
Valójában nem is tudtam egyáltalán táncolni, de már 3 hónapja járok egy lánnyal és kell menjünk 4 lagziba ezen a nyáron, már voltunk is az egyikben tegnap este, elötte begyakoroltam anyámmal pár napig, meg a barátnömmel is,gondoltma fogunk tudni táncolni, de tegnap este alig tácoltuk, ment a lassu, meg az ilyen pop zenére, de mulatósra/csárdásra nem tudok táncolni, elkedztem ott bénázni vele,és szerinte ö is észrevette, és mikor megint felkértem nem akart jönni,rákente a "rossz" zenére, pedig ment utána táncolni az egyik barátnöjéve aki tud mulatósra táncolni... lég kinosan éreztem magam,mit tegyek? Mostmár táncórákra nem tudunk meni, mert fejünkön van a többi lagzi is.. mondjam meg neki, h nem tudok mulatósra táncolni? Vagy mit tegyek? Tudom, h nem szép ha egész éjjel az asztalnál ülnénk, dehát én akarok táncolni, csak szerintrmem, ahogy észrevettem ö az a tipus, aki ha látja,h a partnere nem táncol tökéletesen, kkor inkább nem égeti magát egy "béna" sráccal.. mit tegyek? Bármi tanács??

2019. aug. 18. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd meg neki, hogy erre a zenére nem megy, ha szeret, akkor nem fog kiakadni. Van versenytáncos ismerősöm is (fiú), aki hiába profi, a nem szokványos zenére ő sem tud azonnal hiper ügyes lenni.
2019. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!