Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudom semmilyen...

Miért nem tudom semmilyen adatomat megváltoztatni facebookon?

Figyelt kérdés
Pár éve csináltam a facebookomat, akkor még nem igazán értettem hozzá és sikeresen elnyomtam. A nemem szeretném megváltoztatni (nő vagyok, nőként születtem) de elvileg valami probléma akadt. SOHA nem volt megváltoztatva és SOHA nem babráltam vele. Eddig nem is zavart de még csak a nemem nyilvánossági beállításit sem tudom megváltoztatni. Valakivel történt már ilyen? Hogy tudnám ezt megoldani?

2019. szept. 11. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Én egyszer a koromat nyomtam el kiskorúra véletlen (igen, tudom, béna vagyok :D), utána volt ez, hogy korlátozottan engedett módosítani, bàr a nemet pont nem néztem. Vègül én inkább új fiókot csináltam, igaz, én nem is vártam évekig, új fióknál egyszerűbb volt.
2019. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!