Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki annyira...

Hogy lehet valaki annyira gyökér, hogy azt mondja,9/11 az amerikai kormány műve volt?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon is egyre többször olvasok olyanokat, h 911 belső munka volt és az egészet megszervezték. Tudom, hogy a Bush kormány részben emiatt kapott támogatást Irán lerohanásához, de az olyan osszeeskuves elmeletek, pl az ikertornyok alapzataba bombat rejtettek es tarsai röhejesek...
2019. szept. 19. 23:01
 1/5 kamugyrosz válasza:
76%
Deunalmasmar
2019. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Elnézést, de te egy szakértő vagy, aki minden nyomot megvizsgált? Én sem gondolom, hogy a kormány műve volt, de igazából nem tudhatjuk biztosan. Ne hidd, hogy mindent őszintén megosztanak a néppel.

Kicsi OFF: Azért van nagy titkolózás az UFO-k körül, mert azok valójában kísérleti repülők. Jóhogy nem fogják bevallani, hogy mindenkit megfigyelnek, lehallgatnak, manipulálnak,stb.

2019. szept. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
azért gondolják az emberek ,hogy bugázott az egész,mert van egy extra gázos része a sztorinak. A harmadik torony leomlása. Az annyira égő szitu,hogy semmilyen fősodratú média nem beszélt róla az első napon kívül már többször. Ezért van az,hogy ha 100 embert megkérdezed,hogy hány torony dőlt össze 99 azt fogja mondani ,hogy 2. Pedig 3. Az alapzatba rejtett bomba tényleg röhejes. Szerencsére erről egyszer sem beszélt senki. De Iránt se rohanták le. Azt se tudom,hogy honnan szedted :) Nem utolsó sorban a pentagonba csapódó utasszállító repülő ami nyom nélkül teljes egészében elégett is eléggé necces. Azért van annyi összeesküvés elmélet ezzel kapcsolatban mert tényleg gáz problémák vannak a sztoriban.
2019. szept. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem fekete vagy fehér a helyzet.

Lehet, hogy tudtak róla, de hagyták, mert igen jól jött. Lásd az utána történt változásokat.

Vagy részben tudták, vagy még esetleg irányították is... lehet választani. Az biztos, hogy nem 100% az ő művük volt, de nem is 0%

2019. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt sem szabad elfelejteni, hogy előtte más volt a világ.

Ha egészen nyilvánvaló bizonyítékokba is botlottak esetleg, hogy merénylet készül, nemigen hitte volna el senki.

Olyanképpen, mintha a Parlament épületét érné fenyegetés:

- Elmész te a francba, ki robbantana és mi a fenéért? - kérdezték annak idején.

Ma már jobban ugranak az ilyen dolgokra, sokszor akkor is, ha beugratás.


A közelben lévő harmadik épületről nekem az a véleményem, hogy az alagsori építményei nem bírták a hatalmas rengést, a mélygarázsok, mert hiszen iszonyatos rengések lehettek a borzalmas erejű becsapódáskor, amikor a másik két építmény teljes tömege a földre zuhant, bár nem vagyok statikus, csak gépész, de ott is a gyors, nagy erejű, de rövid idejű ütések okoznak végzetes anyagszerkezeti változást, törést, a nyomást, feszítést kibíró anyagoknál.

A hatalmas terhelés alatt lévő acélrúdra egy nagy ütést mérve el lehet azt törni, szóval én egyáltalán nem kételkedem abban, hogy terroristák műve volt.

2019. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!