Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Solymáron olyan helyet tudtok,...

Solymáron olyan helyet tudtok, ahol kifejezetten a helyi melósok fordulnak meg ( kocsma stb. )?

Figyelt kérdés
Jár hozzám Solymárról egy alkalmi munkás, akit nagyon megkedveltem. Nem csinált semmi rosszat csak nagyon furcsa, kezdem gyanítani nem az akinek kiadja magát, ezért nem tudom hogy álljak hozzá. Utána szeretnék erdeklődni, csak nem tudom hol kezdjem.... tőle nem tudtam meg semmit mert folyamatosan hárítja a kérdéseket. A nevében is kételkedem, valami nem stimmel.
2019. szept. 22. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs gond vele, akkor miért vájkálnál a múltjában ? Annyit érsz el vele, hogy elvesztesz egy megbízható alkalmi munkást...
2019. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem a múltjàban, úgy amblokk nem stimmel vele valami. Cirka 10 éve pl. együtt dolgoztam egy emberrel aki kirabolt egy pénzszállìtót és a munkahelyen akart meghúzódni.

Illetve volt olyan munkatársam pl. aki megrögzött hajléktalan volt pedig jól keresett és ezt olyan jól titkolta hogy 2 év után jöttek rá mert egy komoly probémát okozott.

2019. szept. 22. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!