Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 36éves vagyok, de 20nak...

36éves vagyok, de 20nak néznek, így aztán tiszteletlenek az emberek velem. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
A nálam fiatalabb nők azt hiszik előnyt élveznek velem szemben, a férfiak lánykának néznek, így udvariatlanok. Nem kapok ülőhelyet a járműveken, mert azt hiszik, fiatal vagyok, pedig sok bajom van már. Az üzletekben át akarnak vágni, mert úgy gondolják, én úgysem tehetek semmit. És sorolhatnám a hátrányokat..
2010. júl. 15. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

:))) Én örülnék a helyedben. Attól mert fiatalnak nézel ki, attól még nem tudnak átverni a boltosok.

A buszon meg miért is kéne átadni a helyet egy 36 éves nőnek?

A tisztelet nem a korral jár :)

2010. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keresd meg az előnyeit ezentúl.
2010. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fordítsd az előnyödre. Van egy egy szőke, nagyon dekoratív ismerősöm, akit mindenki amolyan buta szöszinek gondol, ám ő abba a kevés kivételbe tartozik, akinek van agya és nincs elszállva magától. Úgyhogy amikor összetalálkozik egy olyan emberrel, aki buta szösziként tekint rá, akkor egy ideig rátesz egy lapáttal, játssza a butuskát, majd, amikor eljön a kínálkozó alkalom, visszavág, nem is akárhogy, az emberek meg csak lesnek ilyenkor.
2010. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem azt akarom, hogy átadják az ülőhelyet, hanem azt, ha ülök, ne nézzenek, hogy miért ülök.

Néha belemegyek a játékba és a nálam 5évvel idősebbnek csókolomot köszönök. :)) Mert uncsi már magyarázkodni..

2010. júl. 15. 22:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 38 éves vagyok,és élvezem,hogy fiatalabbnak gondolnak..

Egyébként a tiszteletlenséget nem azért kapod,mert fiatalnak látszol..A férfiak sem azért idétlenek mert te "fiatal lányka" vagy..Egy 15 évessel is lehet tisztelet tudóan bánni,és a férfiak is tudnak egy 18 évessel normálisan beszélni..Én több olyan fiatal lányt ismerek akik a korukhoz képest nagyon okosak,és elég óvatosak ahhoz,hogy becsapják őket..Voltam tanúja annak is amikor egy 19 éves lány kiállt magáért amikor át akarták vágni a boltban..(és neki volt igaza)

Amiket leírtál "hátrányokat" nem azért van mert te fiatalabbnak látszol mint amennyi vagy...

2010. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

de amúgy ha szabad kérdeznem,hogy nézel ki 20-nak ennyi évesen , mit teszel érte??:)

mondjuk még csak 18 vagyok és engem általában 14-16-nak néznek. néha engem is zavar, igazából ha csinosabban öltözködök akkor sem nézek ki 18-nak:S

szerintem is inkább élvezd ki:) örülj neki!

2010. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát szar ügy ha valaki 20-nak néz ki, de lelkileg 36.

Más nő tuti szívesen cserélne veled.

2010. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez fordítva szokott így lenni. 20 éves csajok néznek ki 36-nak :S
2010. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem paranoiás vagy. A boltba mindenkit átvágnak, tökmindegy, hány évesnek néz ki, a buszon meg maximum a 60 felettieknek adják át a helyet (elárulom, ha 36-nak néznél ki, akkor se adná át neked a helyét senki...)
2010. júl. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki, hogy fiatalnak neznek...engem egyszer egy baratnom 14 eves koromban nem ismert meg, azt hitte, hogy fiatal asszony vagyok. Mindenki azt mondja, hogy anyukas vagyok, pedig toled joval fiatalabb vagyok. Szerintem nem a korod miatt allnak igy hozzad, egyszeruen azt mondjak, hogy a regi 30-as a mai 20-as es a regi 40-es a mai 30-as, ami azt jelenti, hogy egyre fiatalosabban is kezelik ezeket a korosztalyokat. Semmi koze a korodnak ahhoz, hogy ilyenek. Az emberek nagyresze alapbol is tiszteletlen meg idosebbekkel is mar, szoval ha 36-nak neznenek sem adnanak tobb tiszteletet. En ebben biztos vagyok.
2010. júl. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!