Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak itt felnőtt hölgyek/nők...

Vannak itt felnőtt hölgyek/nők, akik szeretik a japán animéket és felnőttként sem tartják cikinek ezek nézését? (mert belátják, hogy sokkal mélyebb mondanivalóval is tudnak rendelkezni, mint az élőszereplős filmek többsége)

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék is ilyen érdeklődésű hölggyel, mivel a környezetemben jelenleg senkit sem ismerek, aki szintén érdeklődik a japán kultúra ezen oldala iránt.

#anime #manga #japán rajzfilmek
2019. okt. 17. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem értem, miért kell külön megadni hogy valaki pont emiatt ne kelljen cikinek érezzen ilyesmit?

Másrészt még csak nem is igaz, amit írtál. A mondanivaló mélysége teljesen független attól, hogy élőszereplős filmről, sorozatról, animációs filmről, animéről van szó.

Harmadrészt nem ismerkedésre találták ki az oldalt, így a kérdésed valószínűleg hamar törlésre kerül.

2019. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Arról beszéltem, hogy sok ilyen mű képes mélyebb mondanivalót adni a tucat filmeknél, egy szóval sem mondtam, hogy minden filmnél mélyebb, nyilván itt is, ott is vannak komolytalanabb és mélyebb művek egyaránt, én csak azért hangsúlyoztam ki ezt, mert akik nincsenek képben ezzel a stílussal kapcsolatban hajlamosak gyermeteg meseként tekinteni rájuk, csak mert rajzoltak...


Az ismerkedős résszel meg nem értem mi a baj, főleg hogy nem is nagyon létezik Magyar közösségi oldal a témában. (ha tényleg nagy gond, akkor töröljék a kérdés alatti ismerkedési szándékra tett kijelentésemet, megtenném magam is, ha utólag szerkeszthetőek lennének a már kiírt kérdések)

2019. okt. 17. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak. Nem, meg csak véletlenül se írj privit. Sztem nem ez alapjan kellene ismerkedned, egy normalis csaj elfogadja a hobbid, ha nem, akkor keresel másikat. Facebook csoportokban próbálkozz ismerkedni, de ne egybol csajozós szöveggel. Eleg ha beírod hogy anime a keresőjébe, es máris kifog dobni csopikat.
2019. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Igen, én szeretem, és a környezetemben is vannak nők, akik néznek animéket. Sokkal kevésbé számít már kínosnak (pl. jusson eszünkbe az egy évtizeddel ezelőtti A+ plakátok, amik szerint is az anime az ember titkos, otthonra rejtegetett érdeklődése) köszönhetően a mainstream streaming szolgáltatások felvásárlásainak.


De igazából még azokkal a lányokkal sem beszélek igazán animéről, csak annyit tudok, kb. mit szeretnek, mert nem igazán fontos része ez egy ember személyiségének szerintem. Ahogy a "sorozatnézés" sem egy valódi hobbi.

2019. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 éves vagyok, gyerekkorom óta nézek animéket, és a baráti társaságomban rengetegen vannak, akik szintén hasonló korosztály, és animések. Esetleg ha megírod hol laksz, akkor lehet tudok segíteni, merre indulj ismerkedni.
2019. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jelen! :D Vagyunk még páran, elvétve.
2019. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!