Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Intagram fiókom feltörték...

Novagergo kérdése:

Intagram fiókom feltörték volna? Állítólag meg osztottam az éjjel 2 képet "2019 promotion summary" témában, azonban semmi ilyet nem tettem.

Figyelt kérdés
Mikor meg akartam nézni nem tudtam be jelentkezni a fiókomba. Meg erősítettem a fiókom, nevet, jelszót is változtattam mégis ezt irja: Segíts megerősíteni, hogy ez a te fiókod. Hogyan tudnám ezt meg oldani?

2019. okt. 20. 20:26
1 2
 1/18 anonim válasza:
Azia! Esetleg sikerült már valamit kezdened ezzel a helyzettel? Mert nekem is ugyanezt csinálja, már napok óta.
2019. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 meloka91 válasza:
nekem kb 5napja ezt csinálja ...nem tudok belépni én sem
2019. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 arpi71 válasza:

Nekem is ugyanez a problémám, valószínűleg feltörték a fiókom, mert reklám jellegű poszt jelent meg a profilom alatt. Nem tudok belépni, bármit csinálok ezt üzeni: Segíts megerősíteni, hogy ez a te fiókod.

Jelszót sikerült változtatnom, de utána megint: Segíts megerősíteni, hogy ez a te fiókod.

2019. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Sziasztok! Hogyha esetleg evvel a problémával kapcsolatosan tud bárki valamilyen megoldást azt kérlek ne tartsátok magatokba... Nekem is szint ugyanúgy ez a probléma ... Nekem is feldobja hogy: “Segíts megerősíteni, hogy ez a te fiókod” rá lépek , és utánna az Instagramnak a Sugóközpontja jön elő és ott semmilyen fajta lehetőség nem illik erre a problémára...
2019. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Uristen nekem is ugyaneeeez. Napok ota.... remelem lesz ra valami megoldas mert nagyon lehoz
2019. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 arpi71 válasza:
3 napja levelezek az intstagram admin-al, ami valószínűleg csak egy robot. Elküldik újra és újra a linket, ahol megváltoztathatom a jelszavam. A jelszó változtatás sikeres, de utána megint csak nem tudok belépni, jön a szokásos üzenet: "Segíts megerősíteni, hogy ez a te fiókod" Egyelőre nincs megoldás :(
2019. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 meloka91 válasza:
Nekem úgy sikerult megoldani, hogy csináltam egy uj profilt es megkerestem a regu profilom az uj instamon aztan jelentettem a régi profilom, es az insta vegleges kitorolte a regit. Megszemelyesites cimen jelentettem. Az azt jelenti hogy engem lemasolt valaki. Azonnal törölték. Sajnos vissza mar nem kapjatok. Egy hetet tököltem vele de semmi
2019. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Sziasztok! Ugyan ez a problémám. Esetleg azóta valakinek sikerült rá megoldást találnia?
2019. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Ugyanez a problémám, 1 hete nem férek hozzá a fiókomhoz végigjátszottam az azonosításos, jelszócserés, robotválaszos témát is. Valakinek azóta sikerült megoldania?
2019. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 arpi71 válasza:
Sajnos rossz hírem van: nézegettem az angol nyelvű blogokat is (Help Us Conform You Own This Account), de az ott leírt megoldások vagy próbálkozások se működnek egyelőre. Szóval még mindig nem tudom a megoldást.
2019. nov. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!