Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyenkor meg mitcsináljak?!

Ilyenkor meg mitcsináljak?!

Figyelt kérdés
Nagyon sokkan bántottak és még most is néhányán,a külsöm miatt.Engem mindig is megbámultak az utcán és ezzért azt hittem h azzért mert csunya vagyok,amikor kicsit is kapttam önbizzalmat akkor mindig leromboltták,pedig én mindenkivvel kedves szokttam lenni álltalábban.A füzeteim háttábba szoktam leirni hogy mit érzzek és egyszer ezt az osztályfönököm meg látta,aztán elhivott beszélgettni hogy mi a bajom az önképpemel,bizztatot hogy nem vagyok csunya meg minden,de én ezt nem tudtam elhinni mert már sok bántást kaptam.Aztán az osztályfönnökköm felhivvta az anyámmat hogy vigyen el pszihologusshoz,anyám iss elbeszélgettet velem de amit ő mondott se tudtam felfogni mert nem tudok hinnni nekük.Sokszor gondolkozztam az öngyilkosságon,és már probáltam is de nem sikkerült.Mostanábba minden este szokttam sírni,mert nagyon sokszor bánttanak.Most is kissirt szemekkel irom ezt szoval ha valamit helytelenül irok bocsánat.És az nem segitt,hogy ne foglalkozz mások vélemenyével..mert mindig is érdekelt más véleménye és nem tudom azt megcsinálni hogy ne érdekeljen

#Zaklattás #iskolai bántalmazzás
2019. okt. 21. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki bánt? Konkrétan hogy? Tudsz nekem mutatni képet magadról?
2019. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Osztálytárssaim,máss osztályból diákok
2019. okt. 21. 21:34
 3/9 A kérdező kommentje:
És csúfolnak meg ilyennek....
2019. okt. 21. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De mit mondanak? Másik suliba nem mehetsz?
2019. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát...minden csunyaa jellemzőt rolam ami ki jön a szájukon.És szerinttem más iskolánnál a beilleszkeddés lenne baj év közeppén..
2019. okt. 21. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérlek írj már néhány példát. Szerinted mi baj van veled?
2019. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs még év közepe. De légyszi tényleg mondd meg mi a baj, vagy írj privátban. Mennyi idős vagy?
2019. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként engem is bántottak. De én akkor is tudtam, hogy primitív csőcselék mind és később is tudtam, mert találkoztam nem olyanokkal. Vannak nagyszerű emberek, vannak normális emberek és olyanok, akik nem hiányoznának. Te nehogy azt gondolod, hogy az utolsó kategóriába tartozol. Persze nem csak ezek a kategóriák vannak, mind egyediek vagyunk.
2019. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem derült ki,hogy konkrétan mi a baj.
2019. okt. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!