Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak egyetemre járok...

Mit csináljak egyetemre járok és rasszista vagyok?

Figyelt kérdés
Most vagyok első éves egyetemista Debrecenbe, de tele van négerrel, kinaival, arabbal nem birom elviselni a látványukat legszivesebben nem is mondom inkabb mit tennek velük. Mit tudjak csinalni? Ettől független szeretem az egyetemet

2019. okt. 25. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Kérd át magad hivatalos levélben a kolesz rasszista elkülönítőjébe, alapíts Árja Felsőbbrendűség Klubot, és kérd a felvételed az KáKáKá helyi csoportjába.
2019. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Az írásképed alapján, kedves Kérdező, nem sokáig fognak az eltérő bőrszínűek zavarni téged az egyetemen. Ki fogsz bukni az első lehetséges alkalommal.


De erről is majd a színesek tehetnek.

2019. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 meszike91 ***** válasza:
53%
Iratkozz ki, vagy menj másik át egy kisebb egyetemre!
2019. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%
Verd at sajat magad! Legyel benne olyan tarsasagokban ahol minel tobb ilyen altalad elkerulendo szemely van hogy megszokd. Pszichologialiag hatasos. Az altalunk leginkabb gyulolt eteleket is ezzel a modszerrel meglehet szeretni, mivel ezek a dolgok csak a felnovesunk kozben valtak nem elfogadotta szamunkra, es ezeket vissza lehet folytani
2019. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Mégis milyen választ vártál erre a kérdésre? Hogy majd azt tanácsoljuk, hogy gyújtsd fel őket, vagy nyiss meg a helyi tábort?
2019. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Hogy lehet, hogy egyetemre jársz, de olyan szinten rasszista vagy, hogy csak a puszta látványukkal nem bírsz megbírkózni?

Egyetem helyett inkább pszichológust javasolnék.

2019. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4

Mi van, ha a kérdező nem mazochista?

Miért kéne vissza"foLYtania" az ellenszenvét?

Ha ezen az egyetemen akarsz maradni, akkor lehet olyan szakot választani, ahol nincsenek, vagy elviselhetőbb számban vannak.

De okosabb másik egyetemet választani talán.


Milyen érdekes, hogy amikor a családtagokat nem állhatja ki valakim, akkor senki nem javasolja, hogy töltsél minél több időt velük, met csak rossz beidegződés, hogy nem vírod elviselni a látványukat. De vadidegen, sőt vad idegenek esetében tegyen meg mindent, hogy szeresse meg őket.

2019. okt. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy komolyan gondoltad-e a kérdést... nyilván bizonyos dolgokat ne várj, hogy mondjunk. Gondolom, amit én írok, arra nincs szükséged, de leírom. Bár kérdés, hogy mennyire vagy normális ember, képes vagy fejlődni, akarsz-e? A rasszizmusnak pszichológiai oka van, az idegengyűlöletnek is - és az evolúciópszichológiát is érinti... Tudományt, kritikus gondolkodást szem előtt tartva (egyetemistaként ez alap) utánajárhatsz. Nem akarok viccelni vele, de vannak fogékony emberek. Hiszem, hogy magunkon uralkodni csak az erősek képesek, van választásunk. A példa a családtagokról azért nem állja meg a helyét, mert sokféle család létezik, ahogy származástól függetlenül sokféle ember, jó és rossz. (Az érvelési hibákat is átnézheted, néha még az oktatók is elkövetnek egyet-egyet.) Utánanézhetnél, hogy másokat mi késztetett fejlődésre, ha jól tudom van egy amerikai férfi, aki könyvet is írt, rasszista volt. (Még egy dolog: józan ész és hit, kevesen, de vannak, akik tudományosan képesek gondolkodni, pedig vallásosak, vannak, akik nem. Van egy szerencsére nagyon távoli ismerősöm, aki mindenfélében hisz, angyalokban, ufókban stb. nos, ő az, aki megrekedt egy szinten, és nem képes fejlődni, gondolkodni...)
2019. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!