Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Anti bácsi az X faktorban találta meg a testvérét? Szerintetek kamu?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az.
2019. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a része, hogy évtizedek óta nem látták egymást nyilván reális, van ilyen, én ezt elhiszem. (Nem azért már, de kb. minden harmadik magyar 30 éve nem látta a rokonságát, na bumm.) De hogy pont ott a műsorban előkerül, abból egyértelmű, hogy az RTL szervezte be az egészet, hogy legyen nekik egy ilyen megható történetük idénre. Kevésbé lett volna átlátszó, ha vártak volna egy-két hetet a testvér előhozatalával, és azt mondják, utána kezdték el keresni. Utána, hogy a bácsi előadta nyilvánosban szívfájdalmát. De nem, ők már hetekkel ezelőtt lebeszélték, hogy lesz egy családegyesítéses jelenet. Aminek azt a részét hajandó vagyok elhinni, hogy tényleg nem látták egymást. Bárki találhatna embereket ilyen történethez.


Ez olyan, mint amikor a makk egészséges afrikai diktátor "váratlanul" szívrohamban meghal, de a következő diktátornak már fél órája levegőben van a magángépe útban a helyszínre. Megesik. Erre varrjál gombot.

2019. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is furcsáltam, hogy hogy kerítették oda olyan gyorsan, de arra gondoltam h mivan, ha a jelentkezésnél már elmondta Anti bácsi h a testvérét keresi, és akkor a műsorig volt idejük megkeresni. Nem tudon hogy kell jelentkezni, de lehet kell valami motivációs izét írni h miért jelentkezel stb
2019. nov. 5. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Az is lehet, hogy már a jelentkezési castingon elmondta, és azóta még is találták a műsorra, ugye volt a keresem a családom is, de lehet, hogy kamu, de Anti bácsi nagyon ügyes.
2019. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu. Most képzeljétek magatokat a testvére helyébe. Az oké, hogy ő is újra akarta látni Anti bácsit, de nem hiszem, hogy ezt ilyen nyilvánosan megcsinálta volna, ha igaz lenne a történet. Már nagyon nem tudom, mit higgyek el ebből és nem is fogjuk valószínűleg sosem megtudni, hogy mennyi igazság volt benne.
2019. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kamu, hanem ORDAS NAGY kamu
2019. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Énszerintem is a tv-s casting előtti válogatáson (úgy tudom, van olyan) is valszeg már elmondhatta, szóval szerintem nem kamu. Nekem őszintének tűnt a jelenet. És én asszem, hogy lehet, hogy nem tudott róla az emberke, hogy közben az RTL megkeresi neki a testvérét. És hogy tényleg neki is meglepetés volt. Szóval szerintem tehát őt is meglepte.
2019. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bevallottan előkerült a történet a castingon, és az RTL megkereste a testvért.

Aki követi a műsort, az ezzel is találkozott.


A Keresem a családom pedig bevallottan megjátszott volt. Nem állítom, hogy mind, de egy sztorira tisztán emlékszem, ahol tényleg nem találkoztak évekig, de ők maguk találtak egymásra, és már hónapok óta tartották a kapcsolatot facebook-on. A műsor csak pénzt adott hozzá, hogy kirepülhessenek külföldre, és a személyes találkozás is megtörténjen. Ne de ebben mégis mi a "keresem a családom"????

Ez mindennapos, tudod, hol van a rokonság, csak nincs pénzed odajutni.

2019. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Idáig kétszer néztem meg a videót, amin Anti bácsi és az öccse újra találkoznak.


Én nem tudom, hányan jelentkeznek, de meg vagyok róla győződve, hogy előfordult pár Anti bácsiéhoz hasonló sztori, érdekes, hogy más rokona nem került elő a műsor alatt.


Plusz, annyi széria volt ezelőtt, meg volt még megasztár, csillag születik; miért pont most ment el oda? Mindegy is, ennek mondjuk lehet ezer meg egy oka.


De ez az egész találkozás nagyon megjátszott szerintem. Érdekes, hogy Anti bácsi sehol sem találja az öccsét (amúgy gondolom nem egyedül kutatta), majd az RTL hirtelen megtalálja a semmiből.


Ahogy írja valaki, reális, hogy x éve nem beszéltek, majd kibékültek (gondolom még a műsor előtt). Szerintem ezt elmesélte az X faktornak Anti bácsi és ők látták benne a lehetőséget;


"Uram, hozza el az öccsét és mondja azt a színpadon, hogy nem látta hosszú ideje és nem tudja, merre van. A többit mi intézzük. Bogi meg a többiek, Ti, meg el ne felejtsétek a lelketeket kisírni!"

2020. jan. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!