Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen lenne ma Hitler megítél...

Milyen lenne ma Hitler megítélése, ha a zsidók helyett azokat irtja ki, akik mondjuk buktak matekból, nincs nyelvvizsgájuk vagy mondjuk kövérek és lusták, alkoholisták? Vagy pl. van 20 büntetőpontjuk a jogsijukon, esetleg bedrogozva vezettek?

Figyelt kérdés
Tehát nem egy etnikumot, hanem ténylegesen lusta, semmirekellő embereket választ ellenségnek?
2019. nov. 6. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl szélsőséges és töredékes csoportok ezek, egyáltalán nem homogén - tehát nem alkalmas arra, hogy ellenségképpé váljanak.
2019. nov. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Érted, hogy inkább a módszerei voltak "problémásak" és nem az, hogy milyen ellenségképet talált ki magának. Az sem elfogadható ha egy bizonyos tulajdonsága alapján ítélsz meg egy embert, ez volt a leginkább elmebeteg elgondolása, igaz, nem volt és most sincs ezzel egyedül, és ez is elég nagy probléma.
2019. nov. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%
Kérdező, a magad fajta sötétséget kellett volna erősen szelektálni, lehet, nem buktál meg matekból, de emberileg egy nagy 0 vagy.
2019. nov. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nincs olyan, hogy valaki megérdemli azt, ami akkor történt!!!

Ilyen általad felsorolt dolgokért meg főleg nem....

2019. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezö ne ítélj mert te is járhatsz így.


Soha sem tudod miért bukik valaki meg matekból, de szerintem 90%-ban azért mert a gyenge képességei mellé ssemmi segítséget nem kap. Legtöbb esetben már ici pici korától érzi, hogy gyengébb mint a többi és ezt általában erösen próbálja takargatni, sokan agresszívak lesznek, sokan nagy dumásak... ìgy a külsö környezet nem érti mi a baj mert a gyerek már ovodás kora óta takargatja, hogy bizony ö sokmindent nem ért.


Pl tipikus példa szomszéd fiu 10 évvel fiatalabb mint én(40 vagyok), az iskoláit 3 év ismétléssel fejezte be. A szülei alkeszek voltak, se a házukkal se a gyerekekkel nem foglalkoztak. Ordítás napi szinten, szerintem verés is volt böven. A lány átlagos képeségü lehetett, ö 2-3-as bizonyítvánnyal végig csinálta, de a fiu kicsit gyengébb volt és 3x kellett évet ismételnie. Ezekkel a gyerekekkel ha csak egy kicsit többet foglalkoznak, ha nem rodibálnak napi szinten, akkor átlagos gyerekként élhették volna napjaikat. DE enegm mint szomszéd 10 évvel idösebb gyermeket iszonyatosan megviselt a napi ordítozás amit a kerítésen keresztül hallottam nap mint nap. SZülei próbáltak velük beszélni, a fiu sokat volt apámnál mikor ö barkácsolt. A szociális munkás rendszeresen jött... Ah kegyetlen volt, és most felnöttként is nehéz erre vissza emlékezni.


Barátnömnek pl a fia 3-4-el végzett. Pedig a gyereknek a képességei igen kevesek, de a barátnöm napi szinten tanult vele, szeretö családban nött fel, mindent megkapott, és így sikerült neki nem lesülyednie.


Kövér, miért is? Nekem az unokatestvéremnek súlyos rossz evési szokásai voltak/vannak, ennek talán a legföbb oka édesanyja korai halála lehetett. DE egy ici picit sem lusta, a családban szóbeszéd is, hogy akár mennyire is iszonyat kövér, ö a legaktívabb ember. Egy nagy cégnél felsö vezetö, az iskoláit is kitünövel végezte. Családja lett, és iszonyat szép körülmények között élnek. Ok sportolni nem jár el. De az egyik legszeretetre méltobb nö akit ismerek.

2019. nov. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Konkrétan halálra éheztetés, a higiénia teljes hiánya, nem megfelelő öltözet, és ezek között a körülmények között nehéz fizikai munka végeztetése voltak a módszerei. A munkaképteleneket pedig megölték. Aki háromszor késett a munkahelyéről, azt is elvitték.

Ember, gondolkodj el rajta: Érdemel-e ilyen bánásmódot az, aki megbukott matekból? Aki nem szerzett nyelvvizsgát egy bizonyos időt bezáróan, vagy bizonyos életkorig? Jár-e ez egy alkoholistának, egy drogosnak, vagy annak, aki kövér? Talán lustaság miatt jogos a halálra éheztetés? Vagy a büntetőpontok indokolnák-e?

2019. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha ezt a kérdést egy fiatal tette fel, akkor annak a butasága csak sötét, mint az éjaszaka.

Ha idősebb, annak már orvosi kezelésre kellene mennie.

2019. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!