Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Perzsa férfi tapasztalatok?

Perzsa férfi tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy perzsa férfivel,van valakinek tapasztalata velük?

Nem vallásos fanatikus,sőt,mégcsak nem is muszlim.Rendesen dolgozik,udvarias.

Vannak a perzsa férfiakra vonatkozó sztereotípiák vagy jellegzetességek,ismeritek a szokásaikat,kultúrájukat,stb?Írhattok bármit,szívesen elolvasom a tapasztalataitokat!



2019. nov. 18. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
ergyák
2019. nov. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ne halgass az elsőre. Az én férjem perzsa, ismerem a kultúrájukat és a nyelvüket is.

Nagyon màs vilàg, eltérő szokàsok, de ezt itt nem lehet egy vàlaszban leîrni.

Nekem csak pozitív tapasztalataim voltak, de ők is emberek, köztük is van mindenfèle ember. De alapjàban az jellemző ràjuk, hogy udvariasak (a nyelvük tele van udvarias kifejezésekkel, sőt mini pàrbeszèdekkel, amiket hasznàlnak is) ràèrősek, megadjàk a módját mindennek, és jó ízlésük van. Viszont szervezni nem nagyon tudnak, ès a pontossàg se mindig az erőssègük.

Ha van konkrètan ami èrdekel, írj, szívesen megosztom a tapasztalataimat :)

2019. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!