Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hánykor a legjobb a mondoconra...

Hánykor a legjobb a mondoconra odaérni ha helyben vennéd meg a jegyet? Érdemesebb elővételben gondolkodni? Hánykor lehet belépni?

Figyelt kérdés
Kicsit tanácstalan vagyok ezzel a jegyvásárlós témával, a válaszokat előre köszönöm!😅

2019. nov. 23. 17:05
 1/4 anonim válasza:
100%
Én a helyedben elōvételben venném. Nagyon hosszú a sor a helyben vásárlásnál, ïgy meg fél perc és bent vagy.
2019. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ahogy az előttem lévő is írta inkább online vedd meg a jegyed, de ne a mondocon előtti utolsó este mert kell egy pár nap (kb.3-4) mire küldik emailben a jegyed. Helyben is megveheted a jegyed ha nem vagy a pénz utalgatás híve, de előre szólok hogy hatalmas a sor.

A mondocon honlapján miután felrakták a programokat nézd meg, hogy mikor nyitják meg a mondocont, a megnyitó után bármikor mehetsz. Szerintem délelőtti órákban menj akkor semmiről se maradsz le. Illetve ha főleg vásárolni szeretnél akkor minél korábban menj, mert elég hamar elfogynak a jó dolgok.

2019. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megveheted elővételben a Mondocon egyik társüzletében is, ha nem szeretnél utalni online. A honlapon fent van hol lehet megvenni. Helyben tényleg nem érdemes, sose jutsz be.
2019. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint persze egyszer bejutsz de ha nem akarsz órákig sorban állni akkor elővétel!
2019. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!