Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A "rapperkenél" miért terjedt...

A "rapperkenél" miért terjedt el ennyire "Lil" xy név?

Figyelt kérdés
Van valami jelentése?

2019. nov. 24. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy slang. Lil- Little - kicsi


Egyszer valaki kitalálta gondolom, aztán sokat átvették ezt az előtagot, mert tetszett nekik.


Ugyan olyan mint a Big. Abból is van rengeteg.

Big L

Big Pun

Big Sean

2019. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem arra vonatkozik, hogy nem akarnak beképzeltnek látszani, hogy pl "Ugyanolyan kicsi ember vagyok, mint ti", "egy közületek, a barátotok vagyok". :) "Ugyanolyan egyszerű ember vagyok, akárcsak ti". :):):) Én ilyesmikre gondolnék. :)


Tehát lehet, hogy ez egy ilyen szerénységből indult, vagy az is közrejátszott még, akinek először Lil volt a neve. :)

2019. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*Szal pl a repperek így nagyon így "megmondják sokszor a tutit", de szal attól még nem akarnak pl ezzel együtt nagyképűnek látszani

arra gondolok.

2019. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!