Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek Gothár Péter...

Szerintetek Gothár Péter (Máté Péter falazása mellett) zaklatásos esete csak a jéghegy csúcsa?

Figyelt kérdés

Hallottam olyan véleményt, hogy a vizsgán az megy át, akik szexuális szolgáltatást nyújtanak a vizsgáztatónak! Pld. Gothár Péter is vizsgáztatott és hát nem nehéz összefüggést látni a zaklatások és a vizsgáztatások között.

Az egyik nagymama pedig azt mondta, hogy a színésznők mind prostituáltak.

Nem akarom elhinni, de ahogyan kezelik ezt a Gothár-féle szexdolgot, és kezdik elkenni, mintha ez pont azt igazolná, hogy a színészvilágban ez alapvető erkölcsi felállás? Vagy Lehet, hogy csak én vagyok naiv?



#Gothár #Mété ügy
2019. nov. 30. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
könnyen lehet
2019. nov. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Máté nem falazott, hanem ő nem nevezheti meg az elkövetőt, ha az áldozat nem tesz feljelentést, mert különben Gothár beperelhette volna. De valószínűleg nyomást gyakorolt Gothárra, hogy ő maga vallja be.

Amit meg nagymamád mondott, azt kb. 1890-ben gondolták így...

2019. nov. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Micimacko67 válasza:
100%

Kérdező, ha már kérdezel..akkor próbálj utána nézni, hogy miről kérdezel..

Máté Péter rég halott (sajnos)...

2019. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Igazad van, Máté Gáborra a Katona szin. igazgatóra gondoltam,
2019. nov. 30. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Abból ítélve, hogy a mittudoménki megkívánta azt a másik mittudoménkit, aki kipattantotta a mittudoménmit, nincs itt szó jéghegyről, sőt, inkább hatalmas nagy ínség lehet ezekben a körökben.
2019. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!