Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van valamilyen önkéntesmunka,...

Van valamilyen önkéntesmunka, amivel politikai téren lehet gyakorlatot szerezni? Ötlet valakinek?

Figyelt kérdés

Vagy hasznos lehet hozzá később.

Nem muszáj konkrét lehetőséget írni, bármilyen ötletnek is nagyon örülök (sőt, akár diákmunkát is írhatnátok, bármi, aminek haszna lehet ilyen téren a későbbiekben)

*Légyszi ne írjatok utálkozást!*


Köszi minden válaszolónak!☺



2019. dec. 27. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
MKKP sok önkéntes munkát ad.
2019. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
#1 csak azoknak altalaban ertelme meg haszna is van, ugyhogy politikai palyara nem jo gyakorlat.
2019. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
valamelyik párt ifjúsági szervezetébe belehet lépni és ott tudsz tevékenykedni
2019. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2(ha nem távolítottak el): Gondolkodtam, hogy írjak- e egy hosszú szöveget arról, hogy tudom, hogy sok ellenpélda van, de pont ezen szeretnék változtatni, és elérni, hogy a 'politikus' szóról ne csak a tisztességtelenség jusson a magyar emberek eszébe, de aztán úgy ítéletem, hogy biztosan elég érettek lesznek az idetévedők, hogy ezt levágják, már csak a kérdésből is. Hiba volt.


(Többiek: Sajnos ezekkel a lehetőségekkel nem nagyon tudok mit kezdeni, mivel szeretnénk pártfüggetlen maradni, ezért is írtam ki a kérdést, mert nekem már elfogytak az ötleteim. De köszi a válaszokat, most úgy vagyok vele, hogy bármi, amiből megismerhetem a társadalom problémáit, az hasznos lehet)

2019. dec. 30. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Aki változást akar, annak magának kell lennie a változásnak és nam a már meglévő, berögződötteket kell győzködnie.
2019. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat! (hátha valakinél lappang valami ötlet...)
2020. jan. 15. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Önkéntes munkával politikai téren gyakorlatot szerezni?


Esetleg az aktuális politikai hírekben tudsz ötletekre bukkanni - meg talán a "menőnek" számító politikusokról ha olvasol valamilyen megjegyzést/észrevételt.


Magyar vagy külföldi "politikai gyakorlat"? (Mert nem teljesen mindegy - a kettő nem mindig, minden esetben szól ugyanarról!)

2020. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!