Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha whyky kolát meg vodka...

Macskarap kérdése:

Ha whyky kolát meg vodka narancsot iszok attól lehet bajom? Mármint úgy értem, hogy megkeverheti-e a gyomrom vagy valami? Vagy igyak inkább csak egy fajtát?

Figyelt kérdés

#alkohol #vodka #Whyky #whykey
2020. jan. 2. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsőre inkább csak az egyiket. Ki tudja, mennyire bírod a piát.
2020. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a bartenderek készítenek ilyen löttyöket így ez normális, bár embertől függ, hogy mit vált ki.
2020. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire vagy toleráns az alkohollal szemben. Nem alkoholistának titulálok senkit, de valaki egy sörtől is "fejreáll", másnak meg kell több, hogy spicces legyen.

Az emberek többségénél az teszi be a kaput, ha nagyon keverik. Vagy esetleg ha megfejelik a fogyasztást dohányzással.

Én pl 2 fajta töményet meg sommersbyt merek fogyasztani egy alkalommal -kb 2-3x évente-. Nyilván fontos a mértéktartás is, lehet úgy is inni, hogy nem a detoxban köt ki az ember és mégis jól érzi magát.

2020. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kólához nem való az alkohol, de ez csak személyes véleményem, tudom hogy sokan imádják.
2020. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi havi rendszereseggel iszunk és jól toleralom csak arra vagyok kivancsi,hogy egyben ut jobban vagy inkabb kulon igyak whykyt vagy vodkat
2020. jan. 2. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, be igyál!

Le sem tudod írni, hogy mit iszol...

Keverni tilos!

2020. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!