Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha én egy Dávid-csillagot...

Ha én egy Dávid-csillagot tetováltatnék magamra, a készítője, mint jó magyar ember, tenne rá megjegyzéseket?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Dávid-csillagot magamra tetováltatni, és most nem az a kérdés, hogy tegyem-e, vagy nem, hanem az, hogy a készítője lehet esetleg barátságtalan, vagy ilyesmi? Mert őszintén szólva nem szeretném magamat olyanra bízni, akinek ez nagyon nem tetszik. Előre is kösz, hogy témánál maradunk.
2010. júl. 21. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a készítőjét nem fogja érdekelni
2010. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát remélem, köszi!
2010. júl. 21. 14:01
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Emberfüggő... Szerintem simán lehet, hogy megjegyzést fog tenni rá.
2010. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És lehet az, hogy mondjuk nem mond semmit, de direkt nem olyanra csinálja, amilyenre én szeretném?
2010. júl. 21. 14:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is ember függő. Amúgy van a Dávid-csillagnál sokkal szebb, és kevésbé ismert zsidó jel is, ami miatt kevésbé kapnál megjegyzést, ha kapnál.
2010. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ez nem egy sima csillag, hanem egy jelképben van benne, és én így szeretném, és akkor inkább megyek olyanhoz, aki hajlandó lenne megcsinálni (vagy legalábbis nem tépni rá a száját), minthogy most emiatt megváltoztassam.
2010. júl. 21. 14:13
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

meg fogja szépen csinálni, ez az érdeke neki is


nyugi már és ne szítsad a hangulatot zsidó

2010. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, nyugszik, ha te csináltatnál valamit a testedre, ami örökre ott is marad, szerintem téged is érdekelne a dolog.
2010. júl. 21. 14:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű.odamész,elmondod mit akarsz tetováltatni,közben minden apró rezdülést figyelsz az arcán,és már ki is derül,hogy megycsinálja-e "csendben",komment nélkül,vagy keresni kell másikat.Ha nem tudod levenni egyértelműen a reakcióját,akkor kérdezzgess egy-két dolgot a tetkóval kapcsban.
2010. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.
2010. júl. 21. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!