Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi tortent az article 13-mal?

Mi tortent az article 13-mal?

Figyelt kérdés
Azt mondtak meg annak idejen hogy elfogadtak de igazabol nem tortent semmi miatta

2020. jan. 23. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Uh, köszi hogy szóltál, tudtuk, hogy valamit elfelejtettünk. Hívom is a fejeseket
2020. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavaly június 7-én lépett hatályba.
2020. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de nagy internet atalakito donteseket emlegettek es nem igazan lett belole semmi, nem mintha en akarnam h letiltsanak minden copyrightos contentet csak kivancsi vagyok hogy mikor vagy egyaltalan lesz e belole valami
2020. jan. 23. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen internet átalakításról nem volt szó. A lopott tartalmak illegális megosztása elleni fellépés volt a lényeg, ez meg is történt. Pl a nagyobb kép- vagy videómegosztó portálok hatékonyabb szűrő és ellenőrző technológiákat vetettek be, mint pl a content ID a youtube-on, amik nehezítették a lopott tartalmak feltöltését, illetve hatékonyabban kiszűrhetővé a jogellenesen feltöltött videókat.
2020. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!