Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik másik országokban...

Melyik másik országokban lehet közel annyira jól élni mint Svájcban?

Figyelt kérdés
Sok mutató szempontjából elvileg Svájcban a legjobb élni és ott a legboldogabbak az emberek a világ országai között. ( Nem csak a pénz miatt, de biztos az is rengeteget nyom ). Ti melyik országokat raknátok a harmadik illetve a második helyre ? Szerintetek Svájc megérdemli az első helyet ?

2020. febr. 1. 09:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Oroszoknál. Ott vagy boldog vagy, vagy pofán vernek. De lassan itthon is ez lesz.
2020. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem Észak-Korea inkább?
2020. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Észak Korea meg jobb! Ott minden csodás. (vagy nem létezik.)
2020. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2020. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Dánia szokott az első helyen lenni. Jártam ott többször is. Semmi különös. És persze ott is inkább az ott született, jó munkával rendelkezőknek jó.
2020. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Pl. Luxemburg, Singapore, Új-Zéland.

Svájcban amúgy egyáltalán nem lehet jól élni, mert hiába keresel sokat, minden irdatlanul drága. Talán Singapore e szempontból a legjobb, mert ott az árak is olcsók és a keresetek is magasak, a környezet és a város pedig olyan mint Monaco, csak zöldebb és állandóan jó idő van.

2020. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

[link]


Top 7 💚♥️

2020. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy Svájc tényleg nagyon drága de egy komolyabb szakmával annyit lehet kerersni, hony arányaiban egyáltalán nem drága az élet még úgy se és bőven lehet még megtakarítani még azok mellett is ( Pld az orvosok(ez tényleg nagyon kiugró fizetésben), illetve az ITs fejlesztők vagy akár vegyipari/gyógyszerészi munkás )
2020. febr. 1. 14:55
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
"Fiatal és gazdag és művelt vagyok, és boldogtalan, neurotikus és magányos. A Zürichi-tó jobb partjának, más néven az Aranypartnak egyik legjobb családjából származom. Neveltetésem polgári, egész életemben jó gyerek voltam. Családom meglehetősen degenerált, föltehetőleg bennem is elég sok az öröklött terheltség és környezeti károsodás. Természetesen rákom is van, ami tulajdonképpen magától értetődő következménye az épp mondottaknak. A rákkal azonban kétféleképpen állok: egyfelől testi baj ez, amelybe némi valószínűséggel a közeli jövőben bele fogok halni, bár talán leküzdhetem és túlélhetem, másfelől lelki betegség a rák, és erről csak azt mondhatom, hogy szerencsémre tört ki végre rajtam." E szavakkal kezdi könyvét Fritz Zorn, aki - természetesen - nem tudta leküzdeni és túlélni a rákot. Így könyve egyszerre első és utolsó írása: megrázó dokumentuma egy fiatal élet pusztulásának, leépülésének.
2020. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Azért van 3 sportautója a segédmunkás haveromnak Svájcban, mert rihadt drága minden és nem lehet olyan jól élni.

Így van.

2020. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!