Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen Facebook csoport nevet tudnátok ajánlani? Marhaságok mennek mindég ahhoz illő valami cool név kéne 😅

Sziasztok csináltam egy fbok csoportot kB már 4 hónapja jobban ismerkedős csoport lett volna de abból nem lett semmi mivel általában vagy is szinte mindég csak vicces poénos posztokat nyomnak ki Best Friends Barátkoz Ismerkedj Posztolj ez a csoportnak a neve de én megszertném változtatni mivel látszik hogy nem ismerkedős csoport csak marhaságok mennek mindég nemtok milyen nevet kitalálni bakker xd mondjatok valami cool neveket előre is köszönöm

febr. 2. 01:27  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok olyan facebook oldalakat ahol saját könyv részleteket, vagy novellákat lehet megosztani?
A facebookon le tiltottam valakit. De több csoport is van ahol mind a ketten tagok vagyunk. Ha ki írok egy posztot egy csoportba ahol ő is tag a tiltott személy láthatja azt?
Indiában élő magyaroknak van facebook csoportjuk vagy fórumuk egymással való információcsere céljából? Ismertek blogot amit Indiában élő magyar személy vagy család ír?
Hogyan lehet létrehozni Facebookon Iskolai csoportot?
Valaki elmagyarázza a chemtrailes Fb csoport hisztit? :D
Miért nem tudok posztolni csoportokba?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!