Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehet csinalni...

Szerintetek mit lehet csinalni ha az uj szomszed mindig Talal valami kifogast a a közösen hasznalt fürdöszobaban?

Figyelt kérdés
Röviden összefoglalva mar 6 eve egy ilyen apartmanszersüegben lakom sajat bejarattal konyhaval, elöszobaval es nappalival,d e sajnos a fürdö osztva van a szomszeddal. Összel uj szomszed erkezett, aki azota folyamatosan talal mindig valami kifogast a fürdöszobaban, azzal kezdte, hogy szerinte en rosszul rakom a wc papirt a tartoba, azt uyg oldottam meg, hoyg azoat sajat wcpapirt hazsnaloka sajat szekrenyemböl es akkor tegye ugy a tartoba a wcpairt ahogy ö akarja. Akkor vaalmi olyan baja volt, hogy szerinte a fogkefem gusztustalan. Akkor utanna az volt a baja, hogy szerinte mindennap kell takaritania früdöt, azota felmosok miden este a korna virius miatt , lepucolom a lefolyot, de azota is folyamatosan talal valami kifogasolni valot. 2 hete a türközöjet mutogatta, amit szerinte en fogkremeztem össze, olyan minamalis volta folta türközöjen, hogy ha nem kifejezttem azt ekersem eszre se veszem, akkor ma meg a csapon talat egy kB 1 cm-es valamilyen kremt vagy balzsamot, hozzateszem, hogy olyan minimalis, hogy en eszre s evettem volna, es miutan mutogatta a mutato ujjam hegyevel letudtam szedni, olyan kicsi volt, raadasul eppen ma jöttek takartani is ra 2 orara, mert minden heten jönnek a takaritok (tehat van rendszeres takaritas is) Azzal egyetertek persze hogy a nagyobb szenynezdöesek pl fogamsoas Utan vagy a földön azt persze le kell törölni, en is azt teszem, de azert ugy gondolom, hogy emberek vagyunk, tehat azert ugy gondolom, hoyg enha megtörtenhet,hogy egy minimalis 1cm fogkrem vagy krem/szappenamardek valahol veletlenül marad a fürdöszobaban pont ezert van heti rendszeressegü takaritas. De azert szerintem mar eltulozza hogy meg lat valahol egy minimalis foltot,aami kB egy cm, vagy egyszer pl szajvizem egyik este veletlenül csap melett efeljettem es mar egyböl karogott masnap reggel, azert megiscsak emberek vagyunk, meg azert nem korhaz ez, hogy mindennap felroat takristam a fürdöt. Ma reggel hogy az 1cmes krem vagy fogrkem maradekkel eberszett elegge beguroltam, gondoltam, hogy megmodnom neki, hogy en midnenste elmosoma csapot, de neha meg igy is elöforudlhat, hogy egy minimalis valami marad, ha nem tetszik neki mossa le ö, de aztan elnezest kertem es rahagytam. Nem tudom en hagytam-e ott aza krem vagy frogremmardekot, ami alig volt latahto, de nem erdekelt,ugyhogy elenzst keren es rahagytam.De szerintetek most kinek van igaza?Azzal egyteretk pesrze, hogy a nagyobb szennyezödeseket el ekll tsiztitani, de azert hogy egy minailis akarmiylen foltokbol akkor ügyet csinalt az mar el van tulozva. Pl a regi lekotarsammal enha elöfordult,hogy miutan bortvalkozott elfelejtete lemosnia kagylot, persze nem teszett, de ez kB 1,5-2 havonta törtent, ugy voltam, hogy emberek vagyunk, barkivel megsehet, nem kötekedek velea bekessgek kedveert. Jo persze ha hati szinten trötent volna akkor mar szoltam volna. Azt en is megertenem, ha a mostani szomszed szolna, mert komplett fogrkems hagyom lefolypot vagy ilyesmi,d e azert hogy egy 1cm valami marada csapon vagy mashol mar el van tulozva (ugy hogy van rednszeres takariatas is) Arra gondoltam, hogy egyszerüen nem beszelek vele, ha megint szol valamiert nem mondok semmit aztan kesz? (kiveve persze, ha tenyleg valami nagyonn dologrol van szo) Nektek mar volt hasonlo probelmatok, hoygan oldottatak meg?
2020. febr. 13. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

WC papír : ne hagyd ott. Vigye be mindenki magának.


Korona virus - paranoid

Fel akar mosni? Mosson. Ne csak kiadja a feladatot. Csaicska vagy? Egy hétig ő mos fel, egy hétig te. Ilyet lehet játszani. De olyat nem, hogy csak te.

Ha nem hagy aludni, az kínzás. Mondeg neki, még egyszer megteszi, repül. Ha gondja van, oldja meg maga. Vagy emberi időben keressen meg és közösen megoldjátok.


Durván passzív vagy.

Asssertívnak kell lenni. Ha gondja van, Közös megoldás kell, nem csak az egyik félé!!


Engem felébreszt, feljelentem kínzásért, aztán nézhet! A mocskos tapló!

2020. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velm így nem tenne. Ha valami nem tetszik, húzzon el. Te meg ne csicskázz neki.
2020. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Közös fürdőszobára szorul... de játszaná benne az atyaistent... egy vicc! Majd ha hasziendája lesz, ugráltassa benne az Izauráit.
2020. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:
Én meg nagyon megszivatnám a helyedben. Pl nem húznám le a WC-t, direkt tele fogkrémeznék a kagylót és meg is mondanám, hogy direkt csinálom, kapja be. Költözzön el! Ha jófej vagy, nem fog elmenni, ott marad a nyakadon.
2020. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!