Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fogott már valaki véres tálat?

Fogott már valaki véres tálat?

Figyelt kérdés
És mire gondoltál ekkor, hogy érezted magad? Kor/nemet is írjatok.
2020. febr. 16. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Fúúj nem...
2020. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Disznóvágáskor. Arra gondoltam, hogy k hideg van.
2020. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szintén disznóvágás. Arra gondoltam, hogy inkább aludnék még a meleg ágyikóban.
2020. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Disznóvágáskor.

Arra gondoltam, milyen finom lesz a füstölt sonka, kolbásszal, tojással.

2020. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi ez a kérdés de igen, disznóvágáskor és arra gondoltam hogyan ne öklendezzek
2020. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, de szemtanúja voltam közvetlen közelről gyerekkoromban, tyúk vágáskor.


Rettenetesen sajnáltam az állatot, rettenetes volt látni, ahogy lassan kifolyik a vére. Utólag belegondolva rettenetes, hogy mi, emberek, ha egy ember vérzik, mindent megteszünk, hogy megmentsük, az állatot meg szánt szándékkal kivéreztetjük.


És igen, enni kell. Nem vagyok vegetáriánus. És azt is el tudom fogadni, hogy vannak tájak a világban, ahol a levágott állat vérének kifolyatása vallási előirás.


Mégis, ahol és amikor nem muszáj ezt megtenni, ott mellőzném... S én magam biztosan nem lennék rá képes. Bár egy halat se lennék képes kifogni, és végignézni, ahogy megfullad. Azt hiszem, ha nem lennének nálam tárgyilagosabb emberek, akik feldolgozzák az álllatokat kész vagy félkész formába, akkor éhen halnék.

2020. ápr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Disznóvágáskor, és arra gondoltam, hogy egy csomó osztálytársam fintorogna, ha ezt kéne csinálnia.
2020. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!