Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik ázsiai országban...

Melyik ázsiai országban vannak a kifejezetten szép és fiatalos arcbőrű nők?

Figyelt kérdés

Koreairól hallottam, mint arcápolási rutin. De ők csinálják a legjobban? Annyi terméket használnak, meg ez a 10 lépéses (10 különböző termékes) rutin nekem ez olyan soknak hangzik.

Tudom, hogy náluk a szép fehér bőr az ideál és így a napvédők miatt is tovább maradnak ránc nélkül, meg nem is napoznak. De mi a helyzet

Szóval a japánok, koreaiak vagy kik csinálják a legjobban szerintetek? Aki érdekelt a témában, vagy ért hozzá annak várnám válaszát:) köszönöm


2020. febr. 23. 23:18
 1/4 anonim válasza:
Kiskinaik
2020. febr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Japán. Tiszta pedofilnak érzem magam, amikor csorgatom a nyálam egy fiatal japán nőre, mert tizen-egynéhány évesnek néznek ki 25 évesen is.
2020. febr. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Minden ázsiai országban akadnak kifejezetten szép és fiatalos arcbőrű nők.
2020. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elárulom elég kevesen használják a teljes 10 lépéses rutint. Max 2xszer egy héten. Amúgy minimál rutint alkalmaznak.
2020. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!