Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szólnak vissza a fiatalok?

Miért szólnak vissza a fiatalok?

Figyelt kérdés
munkahelyen megjegyzést szoktam tenni a fiatalok frizurájára és öltözékére semmiféle rossz szándékkal, csak rá szoktam világitani őket hogy a katonaságban ezt nem lehetett volna se a kádár korszakgban. erre én nagyon negatív visszaszólásokat kapok vissza és utána mondom hogy idős emberrel nem kéne így beszélni és a többi idős ember igazat ad. akkor kinek van igaza a mai világban???

2020. márc. 2. 11:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Annak van igaza, aki nem kritizálja adott személynek annak megjelenését.
2020. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én elmútlam 60 éves - eldöntheted, hogy ez szerinted idösnek számít vagy sem - de az olyanoknak, mint te - akik mindenkinek beszólogatnak olyasmi miatt, amihez semmi közül - én is visszaszólnék és elküpüldeném melegebb vidékre!


A katonaság meg a Kádár-korszak elmúlt, au semmiképpen nem érv semmire sem, hogy akkor mi volt.

Ezzel a logikával akár téged is lehetne kirtizálni, mert nem az 1. világháború elötti szabályok szerint élsz.


A véleményedet tartsd meg magadnak és csak akkor mondd el bárkinek is, ha direkt megkér rá.


A kérdésedben szereplö fiataloknak van igaza, nem neked.

2020. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki volt katona. A Kádár rendszerben is voltak punkok pl. És őket is csak akkor verték meg, ha olyan helyre mentek.
2020. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt korok, elfelejtett szokások.

Nem kéne erőltetni ezt mivel ha valakit érdekel megkérdezi mi volt a norma régen.

Megjegyzéseket tenni valaki küllemére pedig nem túl etikus nyílván a reakció is etikán aluli lesz.

2020. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól még mert idősebb vagy nem jár neked tisztelet.

Ha valamiért fel lehet nézni a másikra az az miatt van ha elért/csinált valamit, illetve hogy hogyan viselkedik.

Mit vársz, hogy majd megdícsérnek mert te beszólsz nekik? Röhej.

2020. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Kérdezed, hogy miért szólnak vissza.. és te mégis miért szólsz be...???
2020. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért piszkálod őket?

Miért kell a katonasággal jönni? Már nagyon régóta nincs.

Egyébként rövid hajjal is lehet valaki igénytelen, ápolatlan. És hosszabb hajjal is lehet ápolt, jó megjelenésű.

Ne kelljen már mindenkinek a te ízlésed szerint öltöznie, megjelennie.

Nekik van igazik. Hiába van idős, a viselkedésed nem ad okot a tiszteletre.

2020. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Te "beszólsz" és nehezményezed, hogy ők visszaszólnak?

Nooormális?

,

Katonaságnál a beszólogatásod hamar "jutalmazták" volna!

Mégis, milyen megontolásból kritizálod más öltözékét, frizuráját:

Nem is neked akarnak tetszeni.

2020. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2#+1
2020. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért szólnak be a fiatalok, mert te beszólsz nekik!

Ez ennyire egyszerű!

A fiatalok felnőtt, nagykorú emberek, te meg nem vagy a szülőjük, hogy nevelgesd őket (tanácsolom ezt 70 év felettiként, aki a Kádár-korban volt fiatal).

2020. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!