Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek a ferfiak kemia...

Egyetértetek a ferfiak kemia kasztralasaval vagy fizikai herelesevel egyes esetekben? (Melyiket tamogatnatok) Zaklatok es tarsaik bortonbuntetese helyett, vagy azzal egyutt?

Figyelt kérdés

Van cikk is

[link]


2020. márc. 19. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2020. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Attól, hogy így lerendezik a palit, még tud agresszív lenni, és szerintem lesz is.

Én más megoldást gondolok. Egy küzdősportot űző nővel egy végletekig menő "Mortal Combat".

2020. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Csak ha egyetèrtenèk a tolvajok kezènek levágásával... De azzal sem.
2020. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az sok mindent még nem oldana meg. Aki olyasmire képes annak az elméjével van valami. Ha egy ilyet kasztrálsz, attól még a beteges vágy még benne lesz. Még lehet rosszabbat csinálsz belőle.

Én inkább ilyen esetekben mikor gyilkosokról, pedofilokról, erőszaktevőkről van szó azt javasolnám, hogy belökni egy zárkába, ajtót leheggeszteni, elég majd csak az, ha a patológus megy majd be legközelebb.

2020. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a cikk az értelmes ember kétségeit fejezi ki. De az emberek nagy része ostoba.
2020. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!