Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem nincs SEMMI...

Csak szerintem nincs SEMMI köze ezen a felvételen látható ház enteriőrjének a sorozat beltereihez? Jóval parányibb a mérete (alapterülete) ennek az eredeti háznak és homlokegyenest más a bútorzata/tapétái is. Stúdióban vették volna fel a jeleneteket?

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 10:21
 1/6 A kérdező kommentje:
2020. márc. 21. 10:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Természetesen stúdióban lett forgatva. Ezt a házat csak arra használták, hogy kívülről is megmutassák a házat.


Pont úgy, mint pl a barátok közt ház is egy létező épület, laknak is benne, de a belső felvételek stúdióban vannak forgatva.

2020. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor nem furcsa - hozzám hasonlóan - másoknak is, hogy az egész sorozat alatt az az érzése az embernek, mintha valahogy "nem passzolna" az a sok rengeteg (ronda, embernek egyébként sem való tetőtér MENTES) nagy alapterületű szoba a jelentéktelen méretű házhoz képest (illetve, hogy sehol sincs ocsmány tetőtér beépítés, míg a külső jelenetes házon jóformán csak az van)?
2020. márc. 21. 10:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez senkit nem zavar rajtad kívül.
2020. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Nem passzolna az a sok rengeteg nagy alapterületű szoba a hozzá képest igencsak kis méretű házhoz képest."


"Illetve, hogy sehol sincs ocsmány tetőtér beépítés, míg a külső jelenetes házon jóformán csak az van."


Az azért elég furcsa lenne, hogy ezek (főleg a tetőtér mentesség versus tetőtér meglevőség) senkinek ne tűnne fel, hogy itt valami NAGYON NEM stimmel...

2020. márc. 21. 14:27
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgyértem konkrétan az, hogy a sorozatban nagyon nem így éltek a házban.


Minden nagyobb volt, nem ilyen szűkös volt a hely, hisz az volt bőven. Pluszban sehol nem hajolt ki senki holmi ronda tetőtérből egy-egy kutyaólon keresztül.

2020. márc. 21. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!