Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tolerálja sok...

Miért nem tolerálja sok magyar a transzszexuálisokat?

Figyelt kérdés
Jó napot. 17 éves transzszexuális lány vagyok, akinek a célja az, hog sok nyelvet beszéljen anyanyelvi szinten és konferencia tolmács legyen (már két nyelvet nagyon jól beszélek). Voltak egy páran itt, akik azt mondták, hogy soha nem fogom elérni a céljaim a másságom miatt és volt, aki azt mondta, hogy én egy selejt vagyok és le kellene ugranom a hídról. Olvastam az interneten, hogy Magyarország nem nagyon tolerálja az LGBT csoportot.
2020. márc. 21. 12:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
18%
Mert magyarok. Ilyen a mentalitásunk, sajnos. Ami kicsit is más, attól megtanítottak félni és gyűlölni azt.
2020. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy a tudasod, kepessegeid helyett te a szexualitasoddal hatarozod meg magadat.


Mondom ugy hogy ertsd is: NEM ERDEKEL senkit hogy te transz-szexualis apache helikopter vagy-e, ezert nem kell mindenkinek azonnal, mar bemutatkozas helyett is az arcaba tolni hogy fuuuu figyeeeejj en am maaaas vagyok, eeerted, ugyhogy engem tisztelni kell a massagom miatt. Ha ennyi az egesz szemelyiseged es amit a vilagnak nyujtani tudsz, hogy te transz vagy, ne csodalkozz ha senki nem kapkod utanad ket kezzel.

2020. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

1.: Mi az, hogy TRANSZSZEXUÁLIS?

2.: Engem miért nem tolerál a társadalom? 40 éves, hetero férfi vagyok. Mégis leszólnak sokan, mert néha akad gimis csajom.

3.: Semmi bajom a melegekkel, de a magamutogató kancsókat CENZÚRÁZVA!!!

2020. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Konzervatív értékrend miatt
2020. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, hogy töröltetted amit kérdeztem. Így teljesen egyértelmű már, hogy nem választ vársz.
2020. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha te vagy az, aki azt mondta, hogy ugorjak le a hídról, akkor tévedsz. Nem én jelentettem a válaszod. Túl sokszor beszéltek ki, de egy valamit megtanultam: Egyszerüen ignorálom öket.
2020. márc. 21. 17:16
 7/14 A kérdező kommentje:
Mire gondol? Mit kérdezett?
2020. márc. 21. 17:50
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak belinkeltem a tegnapi kérdésedet, hogy senki nem akar téged itt bántani. Az, hogy mi szeretnél lenni, nem függ a szexualitásodtól.
2020. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
Mentálisan beteg vagy, ne gyere ezzel a műszóval. Azzal meg nincs baj, hogy beteg vagy, ezzel együtt kell élni, vagy valamilyen mértékben kezeltetni.
2020. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
24%

Szerintem az internet eléggé torzítja a valóságot ebben a kérdésben. Bármilyen más, nem-LGBT témakörről van szó, akkor is tele van az internet gyűlölködéssel.

Mielőtt belekezdtem a tranzícióba, azt hittem az internetes hozzászólások alapján, hogy majd rendszeresen belém fognak kötni vagy akár meg is vernek, ha majd nyílvánosan nőként jelenek meg. Aztán a valóság az, hogy már kb. 3/4 éve nőként járok Pesten mindenhova és eddig 2x szóltak be, azon kívül semmi negatív élményem nem volt.

Szóval ne az internetes hozzászólásokat vedd figyelembe. Másrészt pedig ne add fel az álmaidat, ez már vagy nem tudom hanyadik "transz leendő konferencia tolmány vagyok, lehetek-e az?" jellegű kérdésed. Ha ez az álmod, tegyél érte, tanulj, a gyűlölködést pedig engedd el a füled mellett, így is lehetsz tolmács.


26N

2020. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!