Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a tapsolásos dologról?

Figyelt kérdés
Több településen összeállnak lakótelepeken, tömbházakban és este kiállnak az erkélyre, ablakba megtapsolni az egészségügyi dolgozókat és azokat, akik sokat tesznek munkájukkal ebben a nehéz helyzetben. Ti is csináljátok? Vagy van arra felétek ilyen?

2020. márc. 24. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez fog erőt adni nekik tovább dolgozni.
2020. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség, ha segíteni akarnak akkor már pénzzel segítsék őket
2020. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nevetséges
2020. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szerintem akiknek szól azok sem díjazzák ezt. Ha tenni akarsz valamit, tegyél, segíts. Az hogy a sötétben elkezdesz tapsolni a hatodikról, v a kertben max hívják a mentőket.

Másik hogy sok ember akit kérdeztem, csak bulinak tartja, hangzavar mint a tűzijáték. Csak ebben még szép sincs.

2020. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell egyetérteni velem, de én komolyan a járvány leküzdéséért dolgozók iránti elismerésemet fejezem ki avval, hogy esténként nyolckor tapsolok a lakótelepi erkélyemről. Szerintem a velem együtt tapsoló szomszédok és járókelők ugyanezért csinálják.

Speciel voltam vért adni, meg utaltam pénzt is, de ezt nem mindenki teheti meg (pl. a fő célpont idősek tipikusan pont nem), viszont ők is szeretnék kifejezni a tiszteletüket.

2020. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálunk itt van kb. 20 méterre a kórház. (1 út választ el minket, lakótelep). Minden nap tapsolnak, engem nem zavar, csak például anyám is elkezd ilyen halkan tapsolni, mosolyogni, hogy na ő az aki most tapsol! (Lakásban, csukott ablaknál...) Amikor én meg kiállok, akkor meg elkezd ordibálni, minek ilyen hangosan. Szóval felőlem tapsoljanak, de akkor már ne amiatt, hogy magamutogatók legyenek. Én sem tapsolok, mert szerintem sem a legjobb dolog, meg nekem ez olyan ehh, amikor este sétálok 1 órát (általában fél 8-tól fél 9-ig) és hallom, akkor a kutyával nem fogok ott tapsikolni. Tehát ez nekem olyankor kellemetlen lenne...
2020. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan röhögtem a sok birkán.
2020. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!