Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meddig fog még tartani a...

Meddig fog még tartani a járványhiszti? Most már ideje lenne abbahagyni.

Figyelt kérdés

Én nagyon remélem, hogy 2-3 hét múlva már végre valami lesz, mert most már kezdem rohadtul unni ezt az egészet...


Nincsen egyetem;

Nincsen iskola;

Nincsen könyvtár;

Nem lehet orvoshoz se [!] menni;

A boltok egy része fogta magát, azt cső, bezárt a francba (mondjuk ez az Ő hülyeségük);

Érettségizendő diákok állnak, mint fax a lakodalomban, hogy akkor most mi lesz...;

Ésatöbbi-ésatöbbi.


Éttermek egy részét is például sikerült csődbe kergetni.


Szóval marhára "kezdem" már unni, és egy "pöppet" idegesítő most már ez az egész, amibe az emberek (némi médiabefolyás rásegítésével) belehergelték magukat.


Nekem pl. lejárt kölcsönzésű könyvtári könyvem van. Egy hónapon belül vissza kéne jusson a lejárt határidőn túli bünti megfizetésével együtt, különben behajtóval, pereskedéssel fenyegetnek. De nem tudom visszavinni, baxxa meg, mert BEZÁRTAK.


Most otthon üljön az ember és malmozzon, addig meg szépen összegyűlik és ÁTKOZOTTUL a nyakába szakad minden?! Vagy mi a tosz?


Nem fogják fel az emberek, hogy ezzel a struccpolitikával (amit csinálnak, pl. bezárások, mindenki otthon akar gubbasztani) csak egyre jobban nehezítik és komplikálják az életet (főleg hosszú távon)?!



2020. márc. 25. 01:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

A könyved lejárását elengedik jelen helyzetben.

Nem értem ez hogy nem egyértelmű nállad.


Másrészről nem hiszti, miután olaszban napi akár 600 halott is van a korona miatt...

Itt egyedül te hisztizel pár kényelmetlenség miatt...

2020. márc. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Gyerek vagy még, nem látod át a helyzet komolyságát. Meg gondolom le is sz*rod, mert fiatal vagy, és te nem fogsz meghalni a koronavírus járvány miatt, hanem az idősek.
2020. márc. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Az üzleteknek kötelező 3-kor bezárniuk márc. 16. óta.

Melyik könyvtárba jársz?

2020. márc. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap azt hallottam, hogy a régi rend május végéig nem fog visszaállni.
2020. márc. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem hiszti, hanem komoly, valós dolog.
2020. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%
1 hónap múlva már a temetőben fogsz hisztizni a nagyszüleid sírjánál.
2020. márc. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

"Nem értem ez hogy nem egyértelmű nállad."


Úgy nem egyértelmű, h. Tértivevényes levelet küldtek, amit a drága posta két hét késéssel hozott meg. Pontosan a zárás napján.

A posta honlapján a levél nyomkövetőjükkel még nekem is kiadta.

Levél tartalma szerint amúgy a kézhezvételtől ketyeg az óra.


Szóval akkor volt egy utolsó esélyem (hiedelemmel ellentétben addig nem jött e-mail-en se figyelmeztetés, habár tudom, ettől még ugyanúgy vissza kellett volna vigyem), aminek ez a hülye hiszti pontosan keresztbe tett.


ÉS IGEN, HISZTI!!!


Lehet itt sírral meg nagyszülők temetésével fenyegetőzni... Csak akkor most én kérdezek : A drága nyugdíjas nékikék, bácsikák miért nem tudnak MEGMARADNI OTTHON A FENEKÜKÖN?!


Aki idős, otthon marad. Kész. Az édesanyám is visz nekik hétvégente kaját.


De nem, amíg nem volt a vásárcsarnok bezárva, addig lehetett látni, hogy pont az öregek nem bírnak nyugton maradni.

Az öregek iránti kötelező tiszteletbe azért már nem tartozik bele, hogy mindent elnézzek nekik!! Amúgy pont miattuk nem voltam itt majd' két hónapig Pécsett....

Erre meg az a hála, hogy még én kerülök bajba. És még én vagyok a rossz!! Azért ez már mindennek a teteje.


Valóban, nem vagyok már gyerek. És látom, hogy ez a hiszti nem valós; AMI VALÓS, az az, hogy nincs egyetem, nincs suli, nekem hétvégente problémás a melóba járás, azt a qrva könyvemet meg vissza kéne vigyem a könyvtárba, ami szintén nincs.


Amúgy a Pécsi Tudásközpontról van szó.

Telefont természetesen tojnak felvenni.


Járványok eddig is voltak, influenza eddig is volt. Veszélyesebb is volt, BŐVEN!

Erre most mert a tetves médiának már a sügér népre ekkora bazi ráhatása van, mindenki behisztizett.

2020. márc. 25. 12:20
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Írj nekik. Biztos, hogy adnak határidő módosítást.


Amúgy te még egy halottas konvojt se láttál az olaszoknál?

Nézd meg, érdemes.

Ők azért haltak meg, mert nincs elég lélegeztetőgép.

Amúgy fiatalok is halnak meg a járványban, csak kevesebben.

De nem hiszem, hogy téged majd vigasztalni fog, ha te leszel az a kevés.

2020. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nyilván mást már nem tudok csinálni, írok nekik.

De tartok attól, hogy számítógépesen ütemezik a dolgot és már tojnak rá.


A másik, hogy nem fog meghatni, hogy mi van az olaszoknál. Egyáltalán minek vesznek videóra ilyesmit, ezzel kérkednek, vagy mi?

Erre csak azt tudom mondani, hogy lélegeztető-gépet kellett volna gyártani, nem ájfont. Ha egy tenyérnyi méretbe képesek a mérnökök egy őrült gyors processzort, több száz milliárd bitnyi memóriát és egy fél méter átmérőjű monitor felbontásával megegyező kijelzőt belezsúfolni két tucat alkálielemnek megfelelő akkumulátorral... akkor ITT AZ IDEJE, hogy egy ennél sokkal kevésbé űrtechnológiás lélegeztetőgépet kezdjenek gyártani?


Ha ekkora a baj, akkor miért nem lélegeztető gép alkatrészeit gyártják és szerelik össze 0-24-ben?


Innét is látszik, hogy nem ekkora a baj, de ha akkora is - valahol, ami NEM Magyarország -, akkor se OTT tesznek ellene, ahol kéne.


Na mindegy....

Megyek és belekezdek egy irdatlan hosszú és kínos levelezésbe.

Rendkívül "örülök" neki!!


>(

2020. márc. 25. 12:51
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
Írj a pszichiátriának is, hátha van még szabad ágyuk, szükséged lenne rá.
2020. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!