Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nálatok is füstöl a szomszéd?

Nálatok is füstöl a szomszéd?

Figyelt kérdés
Havazásban, szélben, úgy hogy minden füstöt felétek fúj, és a lakásban is alig tudtok megmaradni? Komolyan hogy lehetnek ilyen retardáltak, hogy most, amikor sokan önkéntes karanténban vannak, és nemigen mozdulhatnak ki, a tahó szomszéd befüstöli őket? Bocsi, de kicsit elpattant az agyam, hogy ennyire nem figyelnek oda másokra. Ráadásul nem is itt lakik, így könnyen füstöl be másokat.
2020. márc. 25. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem.
2020. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, és a füstölés alatt, nem a fűtést értem, hanem hogy gallyakat "éget"; de helyette füstöl.
2020. márc. 25. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én szomszédom is ilyen! Azt hittem már velem van a baj,hogy agyf..szt kapok. Értem,hogy néha muszáj falun égetni,de pl.mikor egy hétig volt jó idő,egy kik..rt nap nem tudtam szellőztetni sem, mert állandóan égetett valamit... mondtam is ,hogy ez élvezi,szalanként égeti,hogy minden napa jusson.. teregetni nem is merek kint,mert ha elmegyünk valahová,tuti arra ernék haza,hogy éget és büdös minden.. a másik szomszéd évente egyszer éget,ráadásul ő szólt is nekünk,hogy ablakot zárjunk és ne haragudjunk már. Ők korrektek voltak. De a másik...
2020. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyre több településen van égetési tilalom (kerti hulladékra is), ha nincs a települési szabályzatban, akkor érdemes lenne elérni, hogy a polgármester bevezesse.

Van, ahol elviszik zsákokban komposztnak, de házilag elkomposztálni is nagyon érdemes volna, hiszen humusz keletkezik belőle ingyen. Ha lehetne vele beszélni, érdemes lenne szépen elkérni a kerti hulladékot a szomszédtól, hogy felhasználnád komposztálni, így akkor neki se lenne gondja vele. Persze csak, ha a viszonyotok megengedi.

2020. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4es

Jó lenne,mi is komposztálunk,de csak 2 kicsi komposztálónk van,az övét nem tudnánk bevállalni. A másik az,hogy ez a tipikus falusi öreg "Jóska bácsi",aki hírből se ismeri a környezettudatosabb megoldásokat, mert ami szemét,égetni kell! De az égetési tilalomnak utána fogok nézni a lakóhelyemen..:)

2020. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem, nálunk mi füstölünk. A szomszéd a szomszédban füstöl.
2020. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!