Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom a félelemre?

Szerintetek van okom a félelemre?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy húgomnak nincs meg az jobb karja, és 2 év és gimnáziumba megy. Attól félek, hogy gúnyolni fogják, kiközösítik, nem lesznek barátai stb..

Van okom a félelemre?

19/L



2020. márc. 26. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Tesód fogadja együttérzésemet :/ Egy jó pont, h ilyen klassz tesója van, aki már 19 évesen proaktívan gondolkodik.


Menjetek együtt szakemberhez, hogy

1. ő már most készülhessen az esetleges támadásokra és hogy

2. te készülhess az ő érzelmi+lelki támogatására, ha ezek a támadások bekövetkeznek.


Sok sikert!

2020. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell rögtön pszichológushoz rohangálni.

Mióta nincs karja? Így jár most is általánosba gondolom?

Ő hogy fogadja el az egész helyzetet?

Abban a városban fog járni, ahol éltek? Lehet, lesznek ismerősei a gimiben.

Én kerekesszékesként jártam gimibe, sose csúfolt senki.

2020. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Viszont az igaz, hogy ha eddig nem voltak negatív tapasztalatai, beszélgethetsz vele, hogy lehetnek bunkók is a suliban.


Bár szerintem az ilyesfajta gúnyolódást gimire kinövik a gyerekek.


2. voltam

2020. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
73%
Egyetértek előzővel, általánosban nagyobb az esély a gúnyolódásra, a gimisek már válogatottabb emberek és érettebbek.
2020. márc. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!