Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Hogy vegyem rá magam, hogy befejezzem az alkotásaim? Tudom, hogy tudok írni, szépen fogalmazok és vannak is jó ötleteim, de soha nem fejeztem be még egy irományom se.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek írni, és úgy gondolom, annyira jó ötleteim vannak, bárcsak megoszthatnám őket másokkal is!

A gond ott kezdődik, hogy nem fejezem be az írásaim. Visszaolvasva nem olyannak tűnnek, amilyen a kép volt a történetről és a szereplők érzelmeiről a fejemben, úgy érzem, a szöveg nem adja vissza azt, amit én elképzeltem. Ugyanígy vagyok a rajzolással is. Lehet ez ellen tenni valamit, vagy inkább ne próbálkozzak tovább az írással?



2020. márc. 26. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

probalkozz•lehet•neked•nem•tetszik•de•masoknak•

TeTszhet

2020. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az írásod is sikerült befejezni, nem?

Próbálkozz először rövidebbekkel.

2020. márc. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

probálkozz

írni jó

de ismerem a problémád

2020. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!