Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki esetleg eltudna magyará...

Alayne Stone kérdése:

Valaki esetleg eltudna magyarázni hogy a Tűz és jég dala sorozatban (könyv) mi a célja Kisujjnak pl Sansaval, és hogy szerintetek mi lesz a sorozat vegkifejlete?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat most olvasom a Varjak lakomajat és nem teljesen értem, hogy mi is a célja.

2020. márc. 29. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudni pontosan. Egyelőre az a terve, Kisujjnak, hogy hozzáadja Harrold Hardynghoz, aki a Völgy ura lenne, ha Robert meghalna.

Kisujjnak a célja a hatalom megszerzése.


Viszont a Völgyben megjelentek a Sansára vadászó fejvadászok, akik a pénzjutalomért visszaviszik Cerseinek Sansát. Pl. Sir Shadrich.


Szerintem ami történni fog: az esküvő előtt, mielőtt Sansa leleplezhetné magát, Sir Shadrich elrabolja Sansát, hogy visszavigye Királyvárba Cerseinek. De azt Shadrich sem tudja, hogy Királyvárt addigra elfoglalják Aegonék (Cersei meghal). És Shadrich és Alayne a fogságukba esnek és végül Sansa Aegonnak fedi fel magát, keresztülhúzva Kisujj terveit és Aegonnak házasodik össze.


A történet szerintem oda fog kifutni, hogy Kisujj meghal Királyvárban, amikor Sansa után megy.

A további sorsát elég nehéz meghatározni. Lehetséges utak:

1. Meggyőzi Aegont, hogy segítsen északon Rickonnak és Stannisnek a Mások ellen.

2. Konfliktus a Martellekkel, Arianne miatt, aki szintén Aegon felesége akart lenni.

3. Konfliktus Danyvel és Tyrionnal.

4. Jon Connington kőemberes betegsége elterjed a városban, a várost lezárják, ő is elkapja a betegséget vagy csak ott ragad és leégetik a várost vele együtt.

5. Ezek bármelyik variációja.

2020. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Aegonnal
2020. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!!
2020. ápr. 4. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!