Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cinikus-trágár kijelentés,...

SZPME kérdése:

Cinikus-trágár kijelentés, ami szembemegy az Etikai Kódex és Üzeletszabályzattal, azaz az elvárható kulturált magatartással! MI a vélemény kedves olvasóm - mi lett volna a követendő magatartásom?

Figyelt kérdés
Tegnap történt meg velem, mint 66 éves volt " közszolgával", aki inkább lenyelte a reflektálását! PENNY törzsvásáslói boltomban (235.sz. üzlet) árú kipakolás fél délkor még … tele a hűtőpult dobozokkal és onnan akartam kivenni egy árúféleséget … és az ott lévő és földre esett dobozokból segítettem a gyűjtőkocsiba rakni, mire egy 20-on éves, alacsony, vékony testalkatú,fekete hosszú hajú és szempilla festéktől alig látó alkalmazott CINIKUS HANGON megjegyezte a még ott pakoló szőke szemüveges idősebb és barna hajú szemüveges fiatal kolléganő és két vásárló füle hallatára (szó szerint kell idéznem, mert úgy valós - elnézést: KIBA..OTT JÓ,HOGY MENNYIRE SEGÍTŐKÉSZEK EZEK! … a pénztár előtt egy hölgy megjegyezte. Miért nem vágta pofán azt a kis csitrit, nagyon megérdemelte volna! Hogy nem írtam be a Panaszkönyvbe ? MIÉRT, is tettem volna .. hisz ez már ebben a boltban ettől az alkalmazottól a sokadik volt a vásárlásaim alatt, és ha be is írtam a Központ elnézést kérő levele után semmi változás nem történt, a vezető- és helyettes váltása után sem .. !
2020. márc. 31. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Ezen mi a cinikus és mi a tárgár?


Szerintem veled van baj, ha ezen képes vagy rugózni!

2020. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Mi köze a történethez annak, hogy milyen volt a testalkatuk, a hajszínük, a sminkjük...??? :-O :_O
2020. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarul leborítottál egy csomó árut a földre és még csodálkozol, hogy nem ünnepeltek, amikor legalább megpróbáltad a hülyeségedet helyrehozni?

Mi köze az egészhez, hogy melyik eladónö hogy nézett ki?


Másrészt meg ezek szerint rendszeresen közötködsz, panaszolkat írogatsz, örülhetsz, hogy még nem tiltottak ki onnan!


Az ilyenek miatt elöítéletesek az emberek az idösekkel szemben, pedig szerencsére jó részük nem ilyen, hanem normális.

2020. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!