Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van hogyha valakire...

Miért van hogyha valakire ráirok valamit például ha megkérdezem hogy mi újság vele vahy hogy van akkor cseszik vissza írni? Ennyire gáz a kérdés?

Figyelt kérdés

Alap járaton is ez szokott lenni akármit írjak... most írhatjátok az okos fejetekkel (tisztelet a kívételnek) hogy szarnak a fejedre , nincs idejük stb.

Igen ám... csak ha nincs idejük akkor az hogy van hogy a nap 24 órábol folyamat látom a zöld kis pöttyöt a neve mellett és ráadásul oszt meg dolgokat az oldalán. Hogy van akkor ez? Ennyire ellenséges világot élünk hogy cseszik az egyik ember a másik emberre ? Nekem ne mondja senki hogy legalább 5 percet ne tudnának rá szánni ilyenkor... Vicc ! Egy kis odafigyelés a másikra már luxus??


2020. ápr. 5. 10:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Rohadt idegesítő..
2020. ápr. 5. 10:07
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem szeretnek sablonkérdésekre válaszolgatni. Márpedig a "mizu, hogy vagy" ez a kategória.
2020. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor hogy a jó istenbe lehessen így a beszélgetést elkezdeni? Akkor ezek szerint az ilyeneket hanyagolni kell de nagyon nagyon !!
2020. ápr. 5. 10:10
 4/15 A kérdező kommentje:
lassan ott tartunk hogy már szinte nem lehet majd beszélgetni senkivel se annyira elidegenednek az emberek egymástol... már különben most az van az én példámbol kiindulva...
2020. ápr. 5. 10:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem elegáns dolog nem visszaírni. De párszor én is megtettem. Egyszerűen a hideg kiráz a "hogy vagy?" kérdéstől. Különösen, ha 1000 éve nem beszéltünk. Az emberek nem feltétlenül szeretnének minden fb-ismerősükkel kapcsolatot ápolni. Számomra ez a kérdés egyoldalú vallatásnak hat, vagy egy felvezetésnek, h az illető akar tőlem valamit. Ilyenkor elteszem az üzit, h na majd kèsőbb válaszolok rá vmit... aztán azzal a lendülettel el is felejtem.
2020. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sok embernek már nyűg, ha ilyen alap kérdésekkel zaklátják őket! Ezek töltelék kérdések!
2020. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sokszor van, hogy valaki rám ír de épp nincs időm vagy lehetőségem válaszolni. Ha olyan ember írt, akivel amúgy nem vagyok napi kapcsolatban, akkor simàn lehet, hogy el is felejtem, hogy írt és csak napokkal később válaszolok. Ez fokozottan valószínű ha nincs is konkrét kérdés csak egy beszélgetésindító hogyvagy. Szóval szerintem ezen ne sértődj meg, ha válaszol, válaszol, ha nem, akkor meg nem mindegy?
2020. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Korábban megértettelek volna, és azt mondtam volna, tök bunkók, hogy nem válaszolnak. Aztán megkeresett egy volt osztálytársam, akivel úgy 10 éve nem is találkoztam, akkor is csak összefutottam a buszon, és amíg együtt utaztunk, beszélgettünk. Rám írt x témában (segítséget kért valamiben, ami a szakterületemhez kapcsolódik), válaszoltam, beszéltünk pár mondatot tök normálisan, aztán elköszönt. Eddig rendben is lett volna.

Aztán egy héttel később megint írt, csak hogy helló, hogy vagy? Válaszoltam, mert udvarias vagyok, meg mert gondoltam, további kérdése van. De nem volt. Megkérdezte, hogy telt a hétvégém, szóba került az időjárás. Aztán - kérdezés nélkül - beszélt nekem a volt munkatársairól, a vallási nézeteiről...

Egy végtelenül türelmes embernek tartom magam, így még párszor ezt eljátszottuk. Volt, hogy a helló, hogy vagy?-ra visszaírtam, majd ő egy órával később reagált, hogy "rendben, jó éjt"

Az égvilágon semmi értelme nem volt ezeknek a beszélgetéseknek. És igen, egy idő után már én sem válaszoltam, vagy csak jóval később, mert mikor megláttam, hogy írt, legszívesebben csak annyit írtam volna, hogy hagyj békén kérlek, ha nincs témád...

Te miért írsz egyébként random emberekre, hogy mi újság velük? Én néhány barátnak szoktam ilyent írni, amolyan beszélgetésindítónak. De ők válaszolnak is, mert rendszeresen szoktunk beszélgetni, ismerjük egymást. Te 5 perc alatt mégis mit akarsz megbeszélni velük?

2020. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Írjál vmi mást is. Oké, így kezded, de írd oda a következő kérdésedet, gondolatodat is.
2020. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8as Először is köszönöm a hozzászólásod

Másodszor pedig a szöveg végén észre vettem egy mondatod hogy miért írok random emberekre. Tisztázni szeretnem hogy nem random emberekre irok rá mert annak semmi értelme nincs... közeli ismerősökröl,rokonokrol,családtagokról van szó de leginkább ismerösökröl !

2020. ápr. 5. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!