Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz idén szalagav...

Szerintetek lesz idén szalagavató?

Figyelt kérdés

Idén október első péntekjén lesz a szalagavatóm időpontja. Megmondom őszintén én nagyon örülnék neki ha elmaradna. Egyrészt rosszul vagyok olyan helyen ahol több százan vannak, márpedig itt minimum létszám 300 szokott lenni, de inkább több. Továbbá pedig táncot se nagyon tudjuk begyakorolni amely azt szőné, hogy össze vissza fogunk csetleni, botlani. Idén februárban kezdtünk el iskola által leszervezett tánc tanárral tanulni, de hamar befejeződött.

Mire tippeltek? Október elején már engedni fognak ilyen nagy tömegrendezvények lebonyolítását vagy van esély megúszni?



2020. ápr. 14. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Esélyes, hogy elmarad. Amíg nem lesz ellenszer, addig nem fog eltűnni a vírus, mert a sok marha nem képes otthon maradni. Márpedig mire a most hatásosnak tűnő szerekből engedélyezett gyógyszer lesz, már simán 2021-et írunk.
2020. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
55%
Igen, ballagás is, online
2020. ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lesz, ne aggódj.
2020. ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem szereted az ilyen rendezvényeket, akkor miért mész, de legfőképp miért táncolsz?


Szerintem lesz. Max halasszátok.

2020. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lesz tartva, csak kicsit később. De amúgy ha ennyire nem szereted, miért táncolsz rajta? Nem kötelező
2020. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Mert általánis iskolában társas táncra jártam amit szintúgy utáltam, főleg a fellépéseket. Anyámék pedig elvárják tőlem.
2020. ápr. 22. 14:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem is elvárták, de mégse táncoltam. Bérmálkozó se voltam, pedig azt is elvárták. :D


Szerintem kérdezd meg tőlük, hogy mi értelme van, ha egy olyan ünnepségen, ami voltaképp neked van, azt csinálod, ami valaki másnak jó. Nem rólad (meg a többi 18 évesről) kellene ez az egész szóljon? Ha meg igen, akkor miért erőltetik azt, ami számodra teher?

2020. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már van párom aki viszont oda van a szalagavatóért és nem szeretném megbántani. Ha én kilépek akkor neki már nem jut pár és ő se tud táncolni. Végülis 1x van egy életben ilyen, kibírom. De csak osztálytáncon veszek részt, keringőt azonnal elutasítottam mielőtt még a párokat egyeztettük.
2020. ápr. 22. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!