Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hiszi magáról szinte az...

Miért hiszi magáról szinte az összes cigány fiú/férfi, hogy tud verekedni?

Figyelt kérdés

Most itt minden rasszizmus nélkül kérdezem. Miért hiszi magáról a cigány fiú/férfi (13 tól 50 évesekig) többsége, hogy tudnak verekedni, boxolni, küzdősportolni, és bárhol bármikor bárkit szétcsapnának?


Hány meg hány ilyen videó, és kép van. Főleg ez a 15-25 éves korosztályban a kis dzsukel gyerekek. Megy a videó, azok meg ütik a levegőt a kamerába, meg feszengenek, meg hajolgatnak mint a komoly boxosok. :D De még a 40 kilós rajkók is.

Ha egy ilyen társaság csinál egy képet, akár egy szórakozóhelyen legalább a fele úgy áll be, mintha boxolna, meg feszítenek mint állat, meg fenn a kéééz. Látszódjon, hogy keménység van.


Miért jó ez? Aztán ezeknek a 90%-a még életében nem verekedett úgy rendesen, csak teszik a fejüket, hogy ők bárkit szétcsapnak. Mindenki tudja ütni a levegőt, az nem üt vissza.


Komolyan, mire jó ez? Kinek szól ez? Mit akarnak ezzel megmutatni, és kinek? Miért kell ezt a közösségi oldalakon reklámozni?


2020. ápr. 17. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%

Valszeg mert az ő kultúrájukban ez számít értéknek. Én sem szoktam hobbi szinten cigányok facebook profilját nézegetni de volt hogy kiváncsiságból ránéztem 1-2 re akivel volt közös ismerős. Nekem is feltűnt hogy az ő szemükben ez a valami hiszen a kommentek nagy része is ebből áll hogy ezt helyeslik hogy: "Fúú nagyon kemény tessa. Nagyon ott vagy papi. Küldjed neki rendesen stb"


Teljesen más világban élnek teljesen más életfelfogással mint az áltag magyarok. Sokszor lehet hatalmas megfelelési kényszert éreznek és már csak azért is pózolnak úgy ahogy. Láttam 1-2 olyan embert köztük akiken kicsit mintha látszódott volna hogy ő annyira nem érzi át ezt a stílust de mivel körülötte mindenki ezt csinálja így inkább ő is beáll a sorba grimaszolva feszíteni azt a pár kiló izmot ami rajta van.

2020. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%
Mer már gyerekkoruk óta verekednek a tesokkal és tanitják egymást verekedni. Gyakran a lányokat is. Náluk az erőnek nagy hatalma van. Illetve a büszkeség is fontos nekik, és ugy gondolják csak erővel tudják megvédeni a büszkeségüket, illetve megtörni a másikét.
2020. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%
Az arányokat tekintve több cigány tud verekedni mint magyar. Sajnos a magyar fiuk jo része 20 kilo vaságyastól és elsirja magát, ha kap egy pofont.
2020. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Most olvastam csak vissza...


#13: Gyúrjak rá valami hasznosra? Nyelv, vagy a suli?

Diplomám van, felső fokú angol nyelvvizsgával, társalgóképes némettel, 4 éve dolgozom mérnökként :D. Nem 14 éves általános iskolás vagyok.

2020. nov. 23. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!