Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lefordításban lévő meleg...

Lefordításban lévő meleg könyv ajánlások? (férfi szereplős)

Figyelt kérdés
Sok meleg könyv jelent meg külföldön, de nem sok jutott el magyar fordítással Magyarországra. :(

2020. ápr. 21. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Carol Souya könyveit ajánlom. Eddig kettő jelent meg, nekem mindkettő tetszett. (végre valakinél nem picsogós tököslányok a pasik...)
2020. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért fontos a nem? A szerelem/szeretet/párkapcsolati kérdések univerzális emberi problémák. Sok heteroszexuális ember ugyan azt hiszi, hogy a melegek állatok, akik nem ugyanúgy működnek, de valójában az ember az ember...


értelmetlen csak azért preferálnod egy könyvet vagy filmet mert meleg szerepel benne.

2020. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"A szerelem/szeretet/párkapcsolati kérdések univerzális emberi problémák. " Azért ez így nem igaz. Egy hetero soha nem fog azzal küszködni, hogy elítélik amiatt hogy a másik nemhez vonzódik. Nem kell neki előbújnia, nem kell attól tartania hogy bántják, kirúgják, megvetik amiatt hogy melyik nemhez vonzódik. Totál más dolgokkal néznek szembe. Amúgy NEKED miért fáj hogy van akinek a meleg sztorik tetszenek?
2020. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen téma miatt akar valaki meleges sztorit olvasni, azt megértem. Én csak arra a részére mondom, hogy felesleges, ahol nem ezekről a társadalmi kérdésekről szól a fáma, csak simán egy viszonzott párkapcsolatról.
2020. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem. Bár semmiképpen nem ugyanazok a problémák mint egy férfi- nő kapcsolatban. Emellett az újdonság varázsa is a meleg szereplők mellett szól. Miért kéne külön megmagyarázni hogy miért a meleg szereplők érdeklik?
2020. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Ő az a szerző akit emlegettem.

2020. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves második válszoló, nem írtam, hogy csak azokat preferálom. Volt már pár heteroszexuális szerelmes regény is, ami felkerült a polcomra. Érdemes néha egy kicsit más szemszögből látni a világot. :)

De én si egyetértek a szerelem az szerelem dondolatoddal.

2020. ápr. 22. 19:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat. ;)
2020. ápr. 22. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!