Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ázsiai férfiak komolyan...

Az ázsiai férfiak komolyan csak a szőke, kék szemű nőkkel randiznak hosszútávon, ha fehérekkel ismerkednek?

Figyelt kérdés
youtubeon állandóan azzal találom szembe magam, hogy ilyen interracial párokat tol elém az ajánló, és egy jópárba belenéztem, minden ázsiai srác mellett egy szőke, kék szemű lány volt, a másik véglet meg mikor afrikaiakkal vannak. Miért nincs sehol olyan, ahol egy barna hajú,barna szemű,fehér lánnyal vannak együtt? Ők nem elég különlegesek?

2020. máj. 2. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ázsiában nyilván nem olyan különleges a sötét haj.
2020. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez magától értetődő, de akkor ezek szerint nekik csak a szőke haj, kék szem számít, tegyük fel akkor, ha egy európai fehér nővel akar ismerkedni?
2020. máj. 2. 12:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem CSAK az számít, de elöny!

Egy barna/fekete hajú lány miért lenne különleges ott, ahol minden nö ilyen?

2020. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint sekélyesek és csak a külsőségeket nézik egy európaival való kapcsolatban, meg hogy villoghassanak velük?
2020. máj. 2. 12:45
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

"Ezek szerint sekélyesek és csak a külsőségeket nézik egy európaival való kapcsolatban, meg hogy villoghassanak velük?"

Nem, ezek szerint általánosítasz.

2020. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
ad #4: miért lenne ez sekélyesség ? Ha ez a kuriózum és személyesen választásnál ezt értékelik, mert ilyen a személyiségük, mert számukra ez fokozott (szexuális) ingert jelent, akkor miért ne ? Hány olyan fehér magyar nő volt és van, aki fekete afrikai férfival jött össze, mert számára az az igazán vonzó ? Ettől ők nem sekélyesek, csak éppen ilyen az ízlésük, ilyen iránt éreznek vonzalmat.
2020. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen általánosítok, mert olybá tűnik nincs olyan, hogy rajtuk kívül más is vonzaná őket. Dobjatok ide példát, ha nincs igazam.
2020. máj. 2. 13:04
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Én ismerek olyat aki Ázsiai és szőke hajú és kék szemű a felesége ráadásul doktornő. De nem 1 ilyen eset van.
2020. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ázsiai férfiak többnyire ázsiai nőkkel randiznak.
2020. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen ázsiai.

Én a közép ázsiai férfiakról tudom hogy az iráni/arab típusú nők vonzzák őket.

2020. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!